Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1019: Triserakopter

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben tüm tahminlerimde yanılmadım yalnız xd.Yeni silahlanmayla beraber Luffy komutan yenebilir demiştim forumun yarısı da yenemez demişti ona bakarsan g4süz.Uçan altılının matah bir şey olmadığını da söylemiştim ki en basitinden.Who-Drake dışı çok bir şey de beklemiyordum.Who da çok matah çıkmadı.Peros'un Carrot+Wanda'yı tokatlayacağını da söylemiştim.Daha yazarım da liste uzar.Ulti Luffy'yi g4e zorladı diyip sonrasında gaza gelip bm veteranlarının üzerine koyuyordun sen pek konuşma istersen :hhh:
Who için sana Kaido’nun lafıyla cevap vereyim.Who zayıf değil Jinbe çok güçlü. :)

Ortak demesinin tek sebebi o değil.
Valla güç anlamında Pica'ya bariz fark koymasını geç fark koyup koymadığı tartışılıyorsa ortak demesinin sebebinin güçle alakası olmadığı anlaşılıyor. Zira kimsenin Ray'le Gaban'ı, Beckmann'la Yasopp ya da Roo'yu karşılaştırdığını görmedim.

Not: Zoro- Sanji kıyasından kaynaklı talihsizliği gafilliğe veriyorum.

Valla güç anlamında Pica'ya bariz fark koymasını geç fark koyup koymadığı tartışılıyorsa ortak demesinin sebebinin güçle alakası olmadığı anlaşılıyor. Zira kimsenin Ray'le Gaban'ı, Beckmann'la Yasopp ya da Roo'yu karşılaştırdığını görmedim.

Not: Zoro- Sanji kıyasından kaynaklı talihsizliği gafilliğe veriyorum.
Çoğu konuda net fark koyuyor yalnız.Koymadığı senin düşüncen.Haki,teknik,hız bazlı net üstün Pica kekosundan Vergo.Sanji saydığın 2.adamlar gibi birisi değil ondan kıyaslanmıyor çünkü.Zoro net daha güçlü tabii ama Roo-Beckman,Ray-Gaban gibi bir durum yok aralarında.

Sanji ve Queen üzerinden bir temel oluşturdu. Judge'nin oğlu vs. Zoro ve King dövüşü için hiç temel oluşturulmadı hatta 2/3 sayı sonra Queen ve Sanji dövüşü sonlanabilir ama Zoro daha ayağa kalkamadı. Zoro şimdi King ile dövüşürse birbiriyle hiç teması olmamış iki kişi bir anda karşılaşacak. Zoro ile King dövüşür diyordum ama her geçen bölüm Zoro'nun Kaido ile tekrar dövüşme ihtimali güçleniyor.
Marco ve King dövüşü ise iki uçan karakter olması gibi birçok açıdan benzerlik göstermesi birbirine daha uygun rakipler gibi. Bakalım ne olacak.
King'i özellikle üç bacaklı karga denen mistik canavara benzetiyorum. Meyvesi o olmasada özelliklerini barındırıyor ateş çıkarması gibi.

Son düzenleme:
Oda hani şu yan dövüşleri artık bitirsek mi ? Kaido vs Yamato dövüşü off-panel geçse iyi olur. Yine hiçbir şey elde edilmeyecek dövüşlere panel gitmez.

Who's-Who dan meyve ve Shanks ile ilgili bilgi alsak çok tatlı olur.

Ergen kız ve babasını okumak istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık