Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1019 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizce de dövüşler çok tırt şekilde bitmiyor mu? Flying six çok rahat düştü. Hadi birine Jinbe vardı desek diğerlerinde daha kıran kırana bir dövüş beklerdim. Örneğin Franky vs Senor Pink gibi ya da Nami vs Kalifa gibi. Karakterlerin zorlandığı dolayısıyla bizim de daha zevk aldığımız bölümler çıkardı o zaman.

Biri hükumetten çaldığı meyveyi 7 yaşındaki bir bacaksıza kaptırır, diğeri zar zor bulur meyveyi ama saklamayı unuttuğundan aç bıraktığı çocuğu yer yanlışlıkla. Diğeri olur olmadık yerde açlık krizine girer. Beriki alkolik. Sonuncusu muhtemelen hepsinden beter çıkacak ve hükumet bunları yok edebilmek için önce shichibukai'lere sonra özel silahlara ihtiyaç duydu.
Artık Luffy tanrı mı olur, Zoro şeytan mı olur, Sanji gen mi uyandırır bilemem ama bunlar gittikçe aptallaşmadan önce bu sistemi kim yıkacaksa yıksın artık.

Sizce de dövüşler çok tırt şekilde bitmiyor mu? Flying six çok rahat düştü. Hadi birine Jinbe vardı desek diğerlerinde daha kıran kırana bir dövüş beklerdim. Örneğin Franky vs Senor Pink gibi ya da Nami vs Kalifa gibi. Karakterlerin zorlandığı dolayısıyla bizim de daha zevk aldığımız bölümler çıkardı o zaman.
Big mom bozdu her şeyi.

Bittiklerini düşünmüyorum, bir tur daha atarlar, bir iksir de onlar içsin yada bir kaç porsiyon et götürsünler :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık