Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1019 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Milletin isimsiz gemi marangozu gidip denizaltı yapıp bide bunu uçursun bizimki de anca 1-2 km ileri atsın :artiz: franky bu savaşı kazanmış olsa bile asıl savaşta kaybetti .

Demek Yamato aç olduğundan yiyor kendisi için ayrılmayan meyveyi. Luffy de tatlı yok diye yiyordu lastik meyvesini. Ace geçmişi de var. Baba sorunları da var. Esaret altında. vs vs.
Yamato'yu tayfaya katmak için sebep uydurmana gerek yok ki sevgili Oda. ''Luffy, beni gemine al, ben Oden'im.'' dediğinde anladık Yamato'nun ''çılgın'' bir karakter olduğunu ve tayfayla uyum sağlayabileceğini.
Ama yok, illa benzer geçmiş çizecek.

X Drake ve Jinbe boşta. Bunlar kime dalcak ya ortalık iyice karman çorman oldu. Big Mom gibi duruyor en iyi seçim.

Herkes bir meyve peşinde arkadaş, sözde haki işlendi meyve rafa kalktı. Bir karar verin artık meyve mi haki mi?

Üye silindi 7459

Demek Yamato aç olduğundan yiyor kendisi için ayrılmayan meyveyi. Luffy de tatlı yok diye yiyordu lastik meyvesini. Ace geçmişi de var. Baba sorunları da var. Esaret altında. vs vs.
Yamato'yu tayfaya katmak için sebep uydurmana gerek yok ki sevgili Oda. ''Luffy, beni gemine al, ben Oden'im.'' dediğinde anladık Yamato'nun ''çılgın'' bir karakter olduğunu ve tayfayla uyum sağlayabileceğini.
Ama yok, illa benzer geçmiş çizecek.
Yüzde yüz katiliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık