Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1019 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
her vegapunk ile ilgili bilgi çıktığında adam giderek deli bilim adamı oluyor
Bana iki ihtimal olası geliyor. Caesar dört yıl önce Punk Hazard'ı patlatmış. Ace Wano baskınını yaptığında dört yıl önceydi. Bir ihtimal o kısa süre zarfında Kaido gittiği savaşta yenildi, Punk Hazard'a hapis edildi, patlama sonrası kaçtı. Ya da olay Wano öncesine dayanıyor. Wano'ya gelmeden önce yakalandı ve o zaman hapis edildi ve Queen ile King sayesinde kaçıp onları tayfasına kattı.

Oda o kadar en olmayacak olayları aradan çıkarıyor ki. Sanki böyle yemek yersin köfte patates mesela. Patatesleri tek tek yersin köfteleri saklarsin. Oda bunu yapıyor. O yüzden sıradaki patateslerde sıra.
Sasaki vs Franky ve Robin vs Mariadan biri işlenebilir.
Hatta bunlar bir köşede durup şu ninja kapışmasına geçilebilir ve o sırada belki denjiro biriyle esleşir bilmemne.
Şunu anladım ama onigashima bitene kadar act 3 bitmez

Bana iki ihtimal olası geliyor. Caesar dört yıl önce Punk Hazard'ı patlatmış. Ace Wano baskınını yaptığında dört yıl önceydi. Bir ihtimal o kısa süre zarfında Kaido gittiği savaşta yenildi, Punk Hazard'a hapis edildi, patlama sonrası kaçtı. Ya da olay Wano öncesine dayanıyor. Wano'ya gelmeden önce yakalandı ve o zaman hapis edildi ve Queen ile King sayesinde kaçıp onları tayfasına kattı.
Şuan daha Kaido'nun geçmişini bile görmediğimizi fark ettim. Sanırım Wano düşündüğümden de uzun sürmeye devam edecek.

Lucciyle karşılaştırılan deniyor, oda bence lucciyi üstün tutuyordur kafasında, whowho bugün var yarın yok lucciyi seride daha görücez ve bence gücünün ne kadar artmış olacağını da görücez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık