Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sasaki ve adamlarından Momo'yu korurken Sasaki'nin kılıcından yansıyan görüntüde Yamato meyvesini kullanmaya hazırlanmıyor muydu?
Robin'in uğruna geyşa olmasına rağmen arayıp da bulamadığı poneglyph'in yeri hakkında, ziyafet ve müzakere için orada bulunan CP-0 lideri bir şeyler biliyorsa eğer vay halimize. Wano'luysa ya da Orochi bahsettiyse başka tabii.
Bu iki husus ışında tutmaması için herhangi bir sebep yok bence bu öngörünün.

Şu drake apoo, neko peros ve king zoro eşleşmeleri olup act 3 kapanırsa başka birşey istemeyecegim. Sonrasında ara arc sahneleri ve vs izlemek istiyorum
İlk iki perde bir şeyler sonuca bağlandığında kapanmıştı, bu kadar aksiyon yoktu diye hatırlıyorum. Eğer kapanacaksa bunu tetikleyici bir şeyler olmalı. İhtimaller Yamato'nun yenilmesi, sabaha yaklaşmamız ve Luffy'nin şafağa doğru kendine geleceğinin belirtilmesi, Onigashima'nın başkente varması. Aklıma gelenler bunlar.

Bir de şu kınları kurtaran kişi açığa çıkar sanırım.

Son düzenleme:
Zoro'ya iyi güldüm :D King'e koşuyor herhalde. Yamato ayrıntısını da beğendim, neye dönüşecek acaba merakla bekliyorum.

Zoro bu arc 3-4 kucakla Kaido'yu indirebilir aslında. Her yenilgide biraz daha güçlenir h.hakiyi kullanmayı öğrenir iksir içer gelir tekrar dövüşür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık