Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018: Jinbe, Who's-Who'ya Karşı

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 150 59.8%
  • Fena Değil

Kullanılan: 73 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 28 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    251
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hikaye retcon yemiş olabilir ya da kendisi söylemiş olabilir. Sonuçta aynı Beyazbıyık'a verdiği içkiyi Batı Mavi'den getirdiğini de söylüyor. Shanks sohbet etmeyi seven birisi.
Beyazsakal orada konusunu açtığına göre -hatta Yonkō olduğu meselesini de- bence ilk defa görüşüyorlar uzun zamandır.

Beyazsakal orada konusunu açtığına göre -hatta Yonkō olduğu meselesini de- bence ilk defa görüşüyorlar uzun zamandır.
Dediğim gibi hikayenin yaklaşık 600 bölüm öncesinden bahsediyoruz. Retconluk bir durum da yaşanabilir. Ben sadece beyin fırtınası yapıyorum, ısrarla aksini savunmana gerek yok.

Sen yine kendine bir op yaratmışsın.

Usopp olayı ortada, Sanji olayı ortada. Luffy böyle şeylere takılan biri değil yalvarır kalması için.
Tayfadan çıkan adamın kaptanı olmaz zaten. Usooo ve Sanji durumları farklı. Sanji de zaten gerçekten ayrılmak istemediğini farkediyor o yüzden onun için savaşıyor.

Usooo da ise zaten o zaman ayrıl diyor zaten. Bir nevi o lafı söylemiş. Ama pişman oluyor herif nakamasına düşkün. Acımış bir de üstüne sağlam dayak atıp öyle bıraktı.

Sonrasında Usopp yardım etti Lucci olayında sesini duyuyor.

Luffy'e bir yaklas o sana 10 yaklaşır.

Tayfadan çıkan adamın kaptanı olmaz zaten. Usooo ve Sanji durumları farklı. Sanji de zaten gerçekten ayrılmak istemediğini farkediyor o yüzden onun için savaşıyor.

Usooo da ise zaten o zaman ayrıl diyor zaten. Bir nevi o lafı söylemiş. Ama pişman oluyor herif nakamasına düşkün. Acımış bir de üstüne sağlam dayak atıp öyle bıraktı.

Sonrasında Usopp yardım etti Lucci olayında sesini duyuyor.

Luffy'e bir yaklas o sana 10 yaklaşır.
Sanji'ye sen olmasan ben kk olamam demiyor mu ?

Kendisi için savaşıyor gibi daha çok :bilmem:

Sen yine kendine bir op yaratmışsın.

Usopp olayı ortada, Sanji olayı ortada. Luffy böyle şeylere takılan biri değil yalvarır kalması için.
Luffy'nin arada bir böyle hırçınlıkları oluyor. Sonra geri dön diye ağlıyor. Büyük üstad Abuzer Kömürcü demişken " Sahibine sadıktır ama ittir nihayetinde,havlar". Luffy işte böyle birisi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık