Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018: Jinbe, Who's-Who'ya Karşı

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 150 59.8%
  • Fena Değil

Kullanılan: 73 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 28 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    251
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar kişinin de vssini nasıl izliycez herkese 1 sayfa verir herhalde. Çatı beşlisi demişken Killer vs Hawkins istiyoruz artık be. Çok mu şey istiyoruz :(
Zaten Who's Who'nun aradan çıkmasıyla artık o bölümlere geliyoruz gibi. Sırasıyla inmeye başlar düşmanlar. Big Mom korsanları sonradan dahil olur mu bilmiyorum da en son Kaido ile Big Mom kalır işte, Luffy gelir pataklar biter. Hawkins kuyrukta bekliyo şu an doğalgaz kuyruğu.

Zaten Who's Who'nun aradan çıkmasıyla artık o bölümlere geliyoruz gibi. Sırasıyla inmeye başlar düşmanlar. Big Mom korsanları sonradan dahil olur mu bilmiyorum da en son Kaido ile Big Mom kalır işte, Luffy gelir pataklar biter. Hawkins kuyrukta bekliyo şu an doğalgaz kuyruğu.
Gelsin gelsin de şu Brookcuğumun 1vs1 yaptığı karşılaşma göremediğim için çok üzülüyorum. Bari yaralı whoyu alsın dicem ama Who ve Jinbe 4.katta Brook 2. katta nasıl çıksın şimdi oraya. Keşke Jinbe yüzüne değilde başının üstünden vursaydı da katı göçürtseydi 2 ye kadar.

Gelsin gelsin de şu Brookcuğumun 1vs1 yaptığı karşılaşma göremediğim için çok üzülüyorum. Bari yaralı whoyu alsın dicem ama Who ve Jinbe 4.katta Brook 2. katta nasıl çıksın şimdi oraya. Keşke Jinbe yüzüne değilde başının üstünden vursaydı da katı göçürtseydi 2 ye kadar.
Üçe beşe bakma hacım, X Drake gibi adamlar boşta yatıyor. Buna şükret.

Şuna baktıkça sinirim bozuluyor. Tükürülen su aynı açı ve iz düşümde nasıl geri döner eş noktaya düşer. Bari birisi çıkıp 1 kova su dökeydi de mantıklı deseydik...
Luffy atıyorsa olur... :S

Yav Alabasta serinin güç vb. açısından en saçma arcı. Konu olarak en orjinali seride pek çok ilk şeyin yaşandığı, göründüğü arc. Çoğu şey de oradan çalınarak ya da değiştirilerek hala devam ediyor seride. Fakat güç olarak o kadar saçma pozisyonda ki gördükçe gülüyorum hala bazı şeyleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık