Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla ağa yanlışın var. Kılıç bularak güçlenen bir Zoro görüyoruz her ne kadar öyle inanmak istesende. Bak mesela kaç senedir belki kral haki sahibi ama Emma gelmeden açamadı.
İçinde Joy boy yok diğerlerinin ne yapsınlar. ayrıca kılıç ustasına kılıçla güçleniyor demek... :/ Luffy de meyve kullanıcısı meyveyle güçlendi kaç sene. asdsa Luffyci olmak bambaşka bir duygu olmalı.

Zaten forumu ben anlamıyorum çoğu zaman.

Luffy teke tekte yenince hüüüğğğğ güç dengesi Oda sıvadı

Luffy yardım alınca hüüüğğğğ plot armor

Ne bekliyorsunuz arkadsş Kaido Luffy'i öldürsün ve seri de Wano sonu bitsin mi? :hhh:
Adada Kaido'yu düşürebilecek kuvvet yok. Ya dışarıdan başka birileri gelecekti, ya da Luffy şu an Wano'ya hiç gelmeyecekti.

İçinde Joy boy yok diğerlerinin ne yapsınlar. ayrıca kılıç ustasına kılıçla güçleniyor demek... :/ Luffy de meyve kullanıcısı meyveyle güçlendi kaç sene. asdsa Luffyci olmak bambaşka bir duygu olmalı.
Valla seride benim gördüğüm 12 üstün 21 özel 50 elit kılıç var. Bunlar kılıç ustalarına göre verilen dereceler değil herhalde.

Luffynin meyvesi olup olmadığını geç millet kutsal meyve yaptı ve buna inandı bile...
Hocam çok takmaman lazım burası spoiler yorumları konusu. Bu konuda kimler kimler ne sebeplerden gömüldü. Bir an önce alışmaya bak yoksa çok kalbin kırılır bu konuda. @Montana mesela şu an sallamış olmak için sallıyor Luffy'i umursamıyor inanma bu adamlara bu konu çakal dolu :s

Hocam çok takmaman lazım burası spoiler yorumları konusu. Bu konuda kimler kimler ne sebeplerden gömüldü. Bir an önce alışmaya bak yoksa çok kalbin kırılır bu konuda. @Montana mesela şu an sallamış olmak için sallıyor Luffy'i umursamıyor inanma bu adamlara bu konu çakal dolu :s
Ne sallaması la adam spo çıkmadan önce birinci bölüme bakın demiş ona istinaden gomu gomu çıkar dedik. 740. bölüme bakın dese ona göre tahmin yapardık. :mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 95)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık