Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kel reis kovun dese duruş muruş kalmaz :(
Akainu'nun kimseye eyvallahı yok gibi duruyor.

Bence sen Denizciler'i gözünde çok fazla büyütmüşsün. İdealist adam sayısı gayet az, hatta belli başlı kişiler haricinde kalanların hepsi tamamen sadıklar. Kaldı ki, ben Sakazuki'nin de öyle halk yanlısı tarzı bir duruşu olduğunu sanmıyorum. Issho'nun yaptığına verdiği tepkiden bile bunu anlayabilirsin.
Sadece Amiral ve Koramiral takımı bile duruş alsa büyük güç ortaya çıkar. Amiral'ler yıllardır birlikte savaşmış kişiler.

Bigmom ve çocuklarını tebrik ediyorum ortalıkta meyve bırakmamışlar koskoca hükümet zürafa ve sabun meyvesini alabilmiş anca
Bu meyve gizemi en çok merak ettiğim şey acaba niye her meyveden sadece bir tane olabiliyor. Seytan meyvesi ruhu var mi falan. Belki kolay ulasmanin numarasini biliyordur imparatorlar. Romance Dawn versyonunda Shanks 50 yilda bir meyve veren bilmem ne ağacı falan diyordu.

Bu meyve gizemi en çok merak ettiğim şey acaba niye her meyveden sadece bir tane olabiliyor. Seytan meyvesi ruhu var mi falan. Belki kolay ulasmanin numarasini biliyordur imparatorlar. Romance Dawn versyonunda Shanks 50 yilda bir meyve veren bilmem ne ağacı falan diyordu.
Özel nedeni var mıdır bilmem ama birden fazla deprem,ışık,lav,ope gibigüçlü meyvelerden olursa katliam çıkar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık