Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1017: Güçlü Teknikler Barajı! En Kötü Neslin Şiddetli Saldırıları!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    45
Mangakanın Wano'ya mahsus böyle olması için bir ricası yok mu yani? Yoksa böyle ölümcül efektler Toei'nin bir anda mı kafasına dank etti... Bilmediğimden soruyorum.
Sanmıyorum olduğunu. Mangada çok sade geçen Killer vs Zoro savaşı, animede aşırı renkliydi. Toei'nin kendi b*ku bu rezillik.

Kaido ölmesin diye kaçırıyor :ehe:
Buna da sadece sen inanırsın zaten :D
Orada ki sahne için yok Zoro'dan yok enma muhabbeti de dönmüştü. Mangadan da belliydi de... Toei'de Oden görselini koyarak şak diye yapıştırmış. :ehe: :dd.d
Kılıca vurgu yapılmış zaten Zoroyu takan kim :D
Animede Kaido'nun saldırıdan sıyrıldığını göstermişler.
Enma* diyelim saldırı demeyelim xd

Bu ışıltılı pavyon vari ve savaş olurken kimin naptığını bile çoğu zaman seçemediğimiz serinin en epic savaşının olması gereken bölümleri bu hale sokan her kimse yazıklar olsun onlara... Beğenenleri anlayamıyorum.

Şu aşağıda olan bir kaç fightten kesitler yakın zaman ve uzak zaman aralığında hele ki hala bir Lucci vs tadı göremedik... Işıltısız bize daha çok hissettiriyordu bence atmosferi ve heyecanı sadelikteyken hisler mimikler daha samimi geliyordu bizde kaptırıyorduk. Şahsen ben şuan izlerken ne o heyecanı aldım ne o tadı...

şu leş animasyonu sevenlerin ortak yorumu:Insanely good animation. Bunlar kör olmuş haberleri yok. Her şeyi tüketelim sorgulamayalım beğenelim al geç diyen tayfa. Sonra kalite neden düşüyor izleyenlerin kalitesi düşük ki...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık