Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler doğruysa Kinlardan bir tane daha mi mefta yani.İnurashi ? ezilmiş.Sira Sıra hepsi mefta olacak herhalde.

Caribo gözükmesi iyi oldu nasıl olduda kaçmadı.?
Sahte spoiler mi bu? Zira ben 9 Kızıl Kın'ın öleceğini düşünmüyorum. Çünkü Wano sonunda çok büyük bir ziyafet verecekler. Akazaya Dokuzlusu'nun olmadığı bir eğlence olmaz. En fazla ölenler için kadeh kaldırılır eğlence olmadan sadece zaferi kutlarlar. Böyle olursa zafer partisinin anlamı olmaz. Yani kısacası Akazaya'lar içinden sadece Ashura'nın ölmesini bekliyorum.

İşte ama sende öyle düşünme :D. Fiziksel saldırı dışında verdiği herhangi bir ekstra savunması yok. Sadece aklıma gelenleri sayayım. Kılıç ile kesiliyor, donuyor, yanıyor, patlamalardan hasar alıyor, ışık ile deliniyor, darbe kadranı hasar veriyor vb. Şimdi düşündükçe 10/2 bile çokmuş.
Elektrik işlemiyor.
Bunun dışında diğer şeyler zaten herkesin başına geliyor. Ama top gullesinden normal bir insanı koruyor veya tabancadan. Sırf bir zoan meyvesi bu dayanıklılık özelliklerini vermez.
Düşün mesela üst düzey antik bir zoan meyvesi olan jackin meyvesini git bir köylüye yedir yine ufak bir saldırıda ölür. Lastikle ölmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık