Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam biz neyi konuşuyoruz ki zaten aynı şeyi Lastik meyvesi hakisiz bir şekilde çöp oğlu çöptür WB'ye yedir bakalım haki kullanmadan G4 yapsın hadi bakayım meyvenin potansiyel olarak şişip o şekilde kullanılması haki sayesinde G3'lü WB anca biraz daha kolay erirdi Akainu karşısında. Gura Gura'nın saldırı gücü lastik meyvesi ile karşılaştığında Luffy'nin anca seri sonunda belki ulaşabileceği bir güç lastik ile karşılaştığında diyorum ha haki falanı katmıyorum.
Hakiyi niye katmıyorsun ? Haki bu dünyaya özel bir şey değil mi ? WB, Lastik yeseydi dünyanın içinden geçerdi o hakiyle.

Şimdi bu saydığın isimlerin meyveleri lastikten daha mı kötü?Hiç sanmıyorum.WB'nin meyvesi direk en büyük yıkım silahlarındanAkainu'nun meyvesi en öldürücü olanlarından.Kaido'nun balığı desen cero bile atıyor daha ne olsun xD
Adamların meyveleri kötü falan değil ama bu adamlar lastikle de aynı etkiye sahip olurlardı. Hele de g4 gibi g2 gibi gücü ikiye üçe beşe katlayan şeyler varken. Lastik bu seride en üst seviye meyvelerden biri.

Hakiyi niye katmıyorsun ? Haki bu dünyaya özel bir şey değil mi ? WB, Lastik yeseydi dünyanın içinden geçerdi o hakiyle.

Adamların meyveleri kötü falan değil ama bu adamlar lastikle de aynı etkiye sahip olurlardı. Hele de g4 gibi g2 gibi gücü ikiye üçe beşe katlayan şeyler varken. Lastik bu seride en üst seviye meyvelerden biri.
O zaman şöyle söyleyeyim 20'li yaşlarında WB Luffy'nin meyvesi ile hiç bir halt yapamazdı nokta :D Senin aklında hep o Roger vs WB çarpışmasında ki WB kalmış belli ki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık