Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün adı: Kızını dövmeyen dizini döver.

-Kısa bir diyalogdan sonra Yamato Kaido'ya saldırır. Sahne burada kesilir.
-Luffy'i denizaltının içinde ıslak bir şekilde güvende olduğunu görürüz.
-Kin'emon yerde sürüyordur. Evet hala ölmemiştir.
-Sanji ve Queen arasındaki çatışmayı izleriz. Sanji 2. sigarayı yakmıştır ve biraz hırpalanmıştır.
-Chopper bağırarak Zoro'ya kendini nasıl bu hale soktuğunu sorarak onunla ilgilenir. Zoro ondan kendini tekrar ayağa kaldırmasını ister ve bir anda uyumaya devam eder.
-Marco kafasına göre bir panelde gösterilir.
-Kid istemese de Law'la ortak çalışmaya karar vermiştir. Yine BM mamamamama diyerek konuşur ama hiçbir savaş görmeyiz.
-Kaido Onigasima'yı Wano'ya indirir.(bakınız.. koskaca boing'i ankara asfaltına indirmek.)
-Wano'daki insanlar şaşkındır ve etrafta koşturmaya başlarlar.
- Son sayfada Yamato ve Kaidoyu görürürüz. Kaido woroororoororo diye güler ve kızına nasihat verir.
-Luffy: Bekle beni Kaidooooo..

Haftaya ara var.

Nepalli'nin yazdığının ilk kısmı anlamsız gelmişti başta, sahne ortadan başlıyor gibiydi. Fakat bölüme tekrar bakınca, Shinobu'nun meyve gücü ile üstünde bulunduğu kayayı çürüterek ortamdan ayrıldığını fark ettim. Bunu okuyana kadar görmemiştim, eminim birçok kişi bunu fark etmemiştir.

En solda Shinobu tekniği yapıyor ve üzerinde durduğu kaya parçası ana adadan ayrılıyor. Sonrasında Kaido'nun yüz ifadesini görebiliyoruz zaten. Öncesinde de vurmak için sopasını kaldırmıştı.

Nepalli'nin yazdığının ilk kısmı anlamsız gelmişti başta, sahne ortadan başlıyor gibiydi. Fakat bölüme tekrar bakınca, Shinobu'nun meyve gücü ile üstünde bulunduğu kayayı çürüterek ortamdan ayrıldığını fark ettim. Bunu okuyana kadar görmemiştim, eminim birçok kişi bunu fark etmemiştir.

En solda Shinobu tekniği yapıyor ve üzerinde durduğu kaya parçası ana adadan ayrılıyor. Sonrasında Kaido'nun yüz ifadesini görebiliyoruz zaten. Öncesinde de vurmak için sopasını kaldırmıştı.

Shinobu'nun meyvesi mi vardı ya? Hatırlamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık