Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016: Ben O-Tama

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    281
Zeus'a bak Nami'den Thor yaptı.Böyle bir güç verdin kullandırt bari iki bölüm sonra Nami ağlaya ağlaya kaçan birine dönmesin sürü ile düşman var indirsin tepelerine yıldırımı işte alan etkili bir güç olarak da kullanabilir ama yok artık daha kullandırtmaz Oda bu gücü.Oden'ın WB'nin peşine takıldığı gibi Yamato'da Luffy'nin peşine takılır wano sonunda tabi Luffy WB kadar gaddar değil öyle geminin arkasında günlerce sürümez Yamato bir kere sorsun yeter tamam gel der :D

Abim sen zaten Wano arkını anlamamışsın. Wano arkının temel konusu One Piece'de iletişim. Telepati ile iletişim, arkadaş yoluyla iletişim, Bao Hyung&Mary ile iletişim daha dur 3. perde bitmeden neler göreceğiz neler. Yakında haki yıldırımları ile konum belirtir bunlar.
Medya üzerine bir arc diyorsun yani :/.

Silinmiş Üye

Medya üzerine bir arc diyorsun yani :/.
Maalesef ama One piece dünyasının böyle güzellikleri var işte. Adam koronadan dolayı birbirine dokundurtmadan haki çıkardı şimdi de One piece'de sosyal medya'yı gösteriyor. :/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ulti bu kadar zor indiyse bu dinozorlar inene kadar asır geçer.
Ben 1005 gibi güncel olduğum için önceki bölümlerde ne kadar fazla zaman ayrıldı Ulti ve Nami'ye hatırlamıyorum, ama tam tersine Oda Big Mom'ı devreye sokarak Ulti'nin işini hızlıca bitirmek istemiş gibi geldi.

Güzel yere parmak basmışsın, bu arc düşündüğümüzden çok çok çok çok daha uzun sürmüşken, çok çok çok daha uzun sürebilir.
Ulti de kafa çatlaması yok. Kaido ile denk çarpışan Yamato'nun balyozunu kafaya yedi. Ondan öncesinde de reyiz Luffy ile kafa çarpıştırmıştı. Sonrasında Nami'den Usopp'tan bir sürü saldırı yedi. Sonra Big Mom çekti üçlü kombine saldırı ile deldi. Yetmedi kalktı. Sonrasında bir kaç saldırı daha yedi. En son böyle düştü.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık