Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı şeyi söyledim @Alpamis önderliğinde Luffy'ciler gömüyordu, gelip özür dilesinler.
Zaten orada belirttim azıcık endişe felan bir seh göstermede Kid coptur diye. Bu bölüm güldüğünü çizmiş.

Bu arada Kinemon zaten ayakta olmasın bir zahmet. Biz ölmesinden bahsediyorduk bayılmadı bile üstüne Kaido'ya kılıcı saplamış. Hani zarar almıyor diye övülen adam.

Karıştırmışım haklısın güç ölçüsü olarak 2000 adam deyince 2000 douriki sandım yani bu halde 2000 dourikiyle savaşabilirim diye düşündüm
Bu 2000 adam meselesinin tekrarı siz Zoro fanları için iyi. O sözün cidden güç belirtmesi durumunda(basit atışmanın ötesinde) 1 Zoro 2 Sanji'yi yok eder anlamı çıkar buradan. Yani iddia ettiğimiz gibi Sanji ve Zoro arasında bir tık fark olmayabilir

Zaten orada belirttim azıcık endişe felan bir seh göstermede Kid coptur diye. Bu bölüm güldüğünü çizmiş.

Bu arada Kinemon zaten ayakta olmasın bir zahmet. Biz ölmesinden bahsediyorduk bayılmadı bile üstüne Kaido'ya kılıcı saplamış. Hani zarar almıyor diye övülen adam.
Sen direkt laf üzerine haksızlık yaptın yav, adamın tarzı o. Nami'yi niye kurtarsın o zaman? İlla ki endişesini sesli dile getirmesine gerek yok.

Abi zarar görmüyor falan tamam da kalleş Kinemon gitmiş adamın hassas yerine vurmuş, Yemin ediyom kavgada yapılmaz ya hahahaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık