Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önceki bölümdeki darbe Kinemon'un işini bitirmiş zaten. Ölümünü göstermek için biraz dramatize etmek istemiş. Böyle bir karakteri direkt öldürmezdi. Bu bölümden sonra yaşarsa sıkıntı.

Sanji tayfanın sol kolu olarak şovunu yapmış. Hem güç hem de konum olarak kendini belli ediyor. Hamsiyle karşılaştıranlar utansın.

Geçen bölümde de söylemiştim. Kid duygularını saklamaya çalışıyor yani Luffy'nin ölüm haberinden memnun değildi. Bu bölüm bunu belli etmiş.

Luffy konusunda en basit senaryoyu seçmeseydi daha iyi olabilirdi. Deniz kralı mevzularını finale saklayacak gibi gözüküyor.

Kaido hayırsız evladının ağzını burnunu kırsın da aklı başına gelsin.

Önceki bölümdeki darbe Kinemon'un işini bitirmiş zaten. Ölümünü göstermek için biraz dramatize etmek istemiş. Böyle bir karakteri direkt öldürmezdi. Bu bölümden sonra yaşarsa sıkıntı.

Sanji tayfanın sol kolu olarak şovunu yapmış. Hem güç hem de konum olarak kendini belli ediyor. Hamsiyle karşılaştıranlar utansın.

Geçen bölümde de söylemiştim. Kid duygularını saklamaya çalışıyor yani Luffy'nin ölüm haberinden memnun değildi. Bu bölüm bunu belli etmiş.

Luffy konusunda en basit senaryoyu seçmeseydi daha iyi olabilirdi. Deniz kralı mevzularını finale saklayacak gibi gözüküyor.

Kaido hayırsız evladının ağzını burnunu kırsın da aklı başına gelsin.
Aynı şeyi söyledim @Alpamis önderliğinde Luffy'ciler gömüyordu, gelip özür dilesinler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık