Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ee, yani? :S

Reis her şeyin sesini duyma gücü ne zaman zafer kazandırdı onu bilelim de adsasdasda tam gömün de Luffy'i olmadık şeylerle lütfen saçmalamayın yav :D Deyin ki Plot'lu şulu bulu:D
Burada Luffy'e özel değil muamelesi yapılıyor da onun için yazdım. Luffy sıradan bir köylü değil bariz doğuştan belli bir özellik verilmiş. Burada addetmeye çalıştıkları misyonlar yanlış. Zaten çoğu shonen de olan tipik karakter özellikleri var, özel bir kan bağı falan.

Ee, yani? :S

Burada Luffy'e özel değil muamelesi yapılıyor da onun için yazdım. Luffy sıradan bir köylü değil bariz doğuştan belli bir özellik verilmiş. Burada addetmeye çalıştıkları misyonlar yanlış. Zaten çoğu shonen de olan tipik karakter özellikleri var, özel bir kan bağı falan.
Tamam da adamlar zaten bir dövüş gücü olarak Hashirama ve Luffy'i kıyaslamış güç olarak :D Yani serinin belki anca sonunda işe yarayacak bir yeteneği oda yarar mı belli değil bu zamana kadar Luffy'nin savaş gücüne etki etmiş gibi söylemeyin lütfen ya

Tamam da adamlar zaten bir dövüş gücü olarak Hashirama ve Luffy'i kıyaslamış güç olarak :D Yani serinin belki anca sonunda işe yarayacak bir yeteneği oda yarar mı belli değil bu zamana kadar Luffy'nin savaş gücüne etki etmiş gibi söylemeyin lütfen ya
Ben o kıyaslamaya değin bir şey demedim ki sadece Luffy'e dediğim gibi sıradan bir OP köylüsü muamelesi yapılması yanlış. Dediğim gibi doğuştan belli başlı artıları var. Çoğu shonen ana karakteri öyle zaten, başlarda çok güçlü olmaz sonradan zirveye çıkar ama hepsinin de doğuştan gelen özellikleri vardır. Kral Haki için bile savaş alanında Dragon'un oğlu, olmaması şaşırtırdı diyorlar zaten.
Bilmem. Deminden beri bir şey yapmadan kazandığının altını çiziyorsunuz.
Ney?

Tövbe de Allah çarpar o nasıl kıyas öyle.
Anca şöyle bir kıyas olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık