Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne olacak da Kaido yenilecek hiç bir fikrim yok. Luffy zaten alacağı power up ları almadı mı? Bir de uyanış açmaz heralde. Bir arc için çok fazla olur.
Luffy yenildi işte seri devamı ne olacak büyük kayıp yaşıyan hasır sapklar dayak arsızı luffy korsanlar kralı sözünü bir daha agzına almaz

Bu konu ne zaman işlendi
Ben böyle bir bilgi hatırlamıyorum
Zoro'nun kemikleri kırıldı ona Marco gibi sihirli bir iyileştirme gücü lazım savaşa dönmesi gerekiyor
Hatırladığım kadarıyla neko marconun yanına gittiğinde Marco insanları tedavi ediyordu ama anında iyileşme durumu yoktu. Belki bir ihtimal meyvesinin uyanmış olması durumunda birşeyler beklerim başka türlü zor sonuçta öyle bir gücü olsaydı aceyi kurtarabilir veyahut Beyazsakalı iyileştirdi.

Bu konu ne zaman işlendi
Ben böyle bir bilgi hatırlamıyorum
Zoro'nun kemikleri kırıldı ona Marco gibi sihirli bir iyileştirme gücü lazım savaşa dönmesi gerekiyor
Virüslü olanlara yukarıdan alev yağdırdı ya Choppa'ya zaman kazandırmak için. Virüsün yayılma hızını yavaşlattı iyileştirme gücüyle.
Marco'nun meyveye Wano'da bayağı güncelleme geldi zaten eskiden düz pençe ile dalıyordu şimdi ateşli falan saldırılar yapıyor.

Chopper vs Queen :hhh: . Canavar korsanlar cidden çok zayıf. Meğer Marco'nun King ile Queen'i tutmasına şaşmamak lazımmış, zira Katakuri de tutarmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık