Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben tam tersi en çok katkı sağlayacak kişilerden biri olarak düşünüyorum. Udon'da telesalyangozları etkisiz bırakmıştı. Burada da Bao Huang'ı ve iletişimi sağlayan yüzlerinde kağıt bulunanları temizlese bile yeterli olur.
Olabilir ama bilmiyorum bana güven vermiyor.Udonda kendi ihtiyacıda vardı.Önemli olan serbest kaldıktan özgür iradesine sahip olduğunda ne yapacağı.Belki sen haklı çıkarsın yarar sağlar bilmiyorum.

Zoro tayfanın en çok tedavi gören 2 üyesinden biri olduğundan, Chopper onu hemencecik tedavi etti ve bölümün ismi de oradan geliyor bence ama bu seride Brook ve Luffy süt içerek iyileştiğinden, 20-30 kemiği kırık olan Zoro'nun sadece bandaj etkisiyle iyileşmesi ihtimali de beni ikna eder açıkçası. Umarım yılların mizahını görürüz mangada.

Zoro tayfanın en çok tedavi gören 2 üyesinden biri olduğundan, Chopper onu hemencecik tedavi etti ve bölümün ismi de oradan geliyor bence ama bu seride Brook ve Luffy süt içerek iyileştiğinden, 20-30 kemiği kırık olan Zoro'nun sadece bandaj etkisiyle iyileşmesi ihtimali de beni ikna eder açıkçası. Umarım yılların mizahını görürüz mangada.
Fake yahu o. @Aiden yalanlarıyla bizi kandırıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık