Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bir cilt ya da bir röportajında bir hikaye anlatmıştı. Bir yerde yemek yiyormuş. Tv'de de Op çıkmış, o zaman heyecanlanan çocukları görünce o da o çocuklar için yazmak istiyorum Op'u gibi bir şey demişti. Fakat kimseyi tatmin etmek için yazmıyormuş. :D

Kimse zorla bir şey aldıramaz Alpa. Sen telefon siparişi de verebilirsin içinden salatalık çıkınca sırf tadını beğendiğin için şikayet edemez misin?

Veya Luffy, Kaido'ya hiçbir şey yapamazken Kinemon kestiği için Oda'ya kızmadın mı? Tek yediği zaman laf yapmadın mı? O zaman neden laf yaptın?
Manga ilk yayınlandığında sapık bir pedofili gibi manga satış noktasında çocukları gözetlemiş. Çocuğun birinin Gomu Gomu Nooo dediğini duyunca bu iş tamam demiş.

Bu arada harbiden Çocuklar seviyorur Gomu gomu deyip yumruk atmayı. Yeğenlerimden biliyorum (( :

Ben de 15 gün sonra çıkacak manga için bu kadar çok ne yazmış bunlar dedim yarısı Odaya giydirmiş diğer yarısı savunmuş. Bir tane öngörü yok. Bari bn bişeyler öngöreyim.
Bölüm 992. Savaş Isınıyor
Yeni kapak hikayesi Büyük Hasır Şapka Filosu Güç Kazanıyor
1)Bölüm Yamato ile Momo'nun konuşmasıyla başlar. Yamato buna herşeyi anlatır Momo da kabul eder desteğini. Böylece Yamato asıl savaş meydanına döner.
2)Savaş alanındayız. Luffy Gear 4'ün uçmalı moduna geçmiş Sanjiye hadi şu tepedekileri indirelim diyor. Alt taraftaki düşmanlar da sizin Zoro diyor. Zoro, "Kaidoyu bn alacağım seninle ya da sensiz Luffydiyor. Luffy "tepedekileri indirelim sonra seni yanıma alacağım Zoro" diyor. Sanki hemen "Marimo ben senin ne yapmaya çalıştığını anladım. Beni atlatıp Kaidoyu yenip bnden çok ödüle kavuşmak istiyorsun. Seni çakkal. Yemezler sen aşağıda oyalanırken bn Kaidoyu indirip aradaki farkı açacağım." der. Luffy güler Zoro sinirlenir. King sinirlenir. Queen güler.
3) Law bir şekilde Kid'i bulmuş onunla konuşuyor. Kid'e Kaidoyu indirme planını anlatıyor. Kisin gözler fal taşı gibi açılıyor. Bu işe yarar ben varım diyor. Biz bir bakıyoruz yerde yığınla Kaidonun adamlarının cansız bedenleri.

Son düzenleme:
Mangayı haftalıktan aylığa döndürdü adam yazık halbuki tutsunlar 100 asistan 2 bölüm çıkarsınlar haftada ama Japonlar bunu hep tek kişi işi olarak gördüğü için mangakalar aşırı yıpranıyor. Mangalardaki kişisel sanatı seviyorum ama çizemiyosan zamanında yardım alacaksın bence sonuçta One piecede ne HxH kadar hikaye detayı nede Berserk kadar sanat var.
Berserke birşey diyemem ama HxH yi bana verseler daha güzel çizerim :). Rasgele karalayıp manga çıkarıyor adam. Animeleri olmasa hiç ünlü olmazdı diye düşünüyorum .
Aralarla alakalı olarak muhtemelen o mangakaların yaptıkları anlaşmalar haftalık aylık yıllık şeklinde.
Ben Odaya çok yüklenmek istemiyorum. Adam yıllardır usanmadan bir manga çıkarıyor ve ne olursa olsun bir kalite var ve hala gelecek bölümü heyecanla bekleyen binlerce insan var. İnsanın belirli bir yıldan sonra sıkılmaması zor. Bazı kişiler o kadar para kazanıyor felan diyorlar ama ben az çok japonyayı biliyorsam mangakaya düşündüğümüz kadar uçuk rakamlar kalmıyordur.

O kadar alakasız şey yazdık öngörüde yazayım.

Zoro ile Drake apoyla uğraşacaklarken birden Brook reis gözükür ve bırakın bu saksağanı bana der. Benim kulağıma işlemez onun müziği "ah zaten kulağımda yok yohohoho " der ve verir bası gitara.

https://mangaplus.shueisha.co.jp/manga_list/all

Hmm bunlarıda gördük. Devir değişmiş servis modeli gelmiş bunlar ya reklamlardan ya da tıklardan parayı götürüyor demek ki

@killz0ne , @Aiden , @Chris burdan okuyup, firmaya ve Oda ya dolaylı yoldan katkı sağlıyorsanız ÖZÜR DİLERİM.

Bu aşırı legal bir duruştur. Memnun olmadığınız şeyler varsa vurun kahpeye o halde
İlk 3 ve son 3 bölümü veriyorlar. Manganın reklamı bir nevi. Güncel takip edince sorun olmuyor tabi. İlerde komple ücretsiz de olabilir.
Çoğu Webtoon ücretsiz mesela.

O kadar alakasız şey yazdık öngörüde yazayım.

Zoro ile Drake apoyla uğraşacaklarken birden Brook reis gözükür ve bırakın bu saksağanı bana der. Benim kulağıma işlemez onun müziği "ah zaten kulağımda yok yohohoho " der ve verir bası gitara.
Ne zamandır diyoruz Apoo Brook'un hakkı diye ama yerin dibine sokuluyoruz. Yorumlarımızı parayla okuyorlar sanki :artiz:

Berserke birşey diyemem ama HxH yi bana verseler daha güzel çizerim :). Rasgele karalayıp manga çıkarıyor adam. Animeleri olmasa hiç ünlü olmazdı diye düşünüyorum .
Aralarla alakalı olarak muhtemelen o mangakaların yaptıkları anlaşmalar haftalık aylık yıllık şeklinde.
Ben Odaya çok yüklenmek istemiyorum. Adam yıllardır usanmadan bir manga çıkarıyor ve ne olursa olsun bir kalite var ve hala gelecek bölümü heyecanla bekleyen binlerce insan var. İnsanın belirli bir yıldan sonra sıkılmaması zor. Bazı kişiler o kadar para kazanıyor felan diyorlar ama ben az çok japonyayı biliyorsam mangakaya düşündüğümüz kadar uçuk rakamlar kalmıyordur.
Adam para basıyor, ben hxhın kurgusu ve dövüş stratejisini dedim biliyom çizimin tırt olduğunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık