Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji olsa Luffy ve Zoro'dan sonra en çok işi yapan karakter olur dedin ya ne de olsa boşuna monster trio demiyoruz diye.
Ben de Kaido'nun bu 3lüye canavar dediğini söyledim. Boşuna denmemiştir diye.

Luffy ve Law'a eyvaallah da bedeni hasar almayan adamı ezmeye çalışan Kid çok komik duruma düştü. Killer bile zarar verebildi ama Kid'de böyle bir şey söz konusu değil.

Luffy, Zoro, Sanji aynı tayfadalar ve birbirlerini tanıyorlar. Saldırı yaparken birbirlerini tamamlayabiliyorlar. Zoro'yla Sanji, kedi köpek gibi didişmelerine rağmen birbiriyle çok uyumlu çalışabiliyorlar.

Birilerin yardıma gelmesinden ziyade güçlerini toparlayana kadar geri çekilmelerini daha mantıklı buluyorum. Denizcilerin Wano'ya gelme gibi bir kararı olmadığını biliyoruz. Diğer yonkouların da kendince hedefleri olduğunu önceki bölümlerde gördük. Devrimcilerin zaten başında bela var. Bir şekilde Big Mom'ın savaştan uzak kalması sağlanırsa 1-2 tane power upa harcarlar Kaido'yu.

Yorumları okudum ve ne zamandır Sanji'nin gömülmediğini fark ettim ama aslında hepsi Sanji'nin b*k yemesi. Bege pastaya zehir koyalım dediğinde bu bir aşçının gururudur, önce açların karnını doyururum, Big Mom'ın yüzündeki gülümsemeyi görmek istiyorum tarzı şeyler söylemek yerine ekstra zehirli yapsaydı pastayı şu an Big Mom ölecek, Bigmom Korsanları dağılacak ve çatı beşlisi sadece Kaido'ya karşı mücadele ediyor olacaktı. Mutlu musun Sanji? Senin yüzünden Hibrit Kaido arkadaşlarının ve Kid'in içinden geçecek, mutlu musun?
Bunu kabul edemiyor insanlar iste. Sanji’nin Zeff’e ve prensiplerine bagliligi tayfaya bagliligindan daha ust seviyede. Herkes Zoro gibi tayfayi on planda tutmak zorunda degil.
Ha dersen ki o zaman tayfada yeri de yok, onu da anlarim.

Sanji, Okamaların içine gönderildiği zaman büyük bir buhran yaşadı. Eğer bir kız ona istediğini versin gerçek Sanji ortaya çıkacak.

Ayrıca çatıya çıkanlar içinde emin ol Sanji, Luffy ve Enma'dan sonra en çok iş yapan kişi olur. Pardon Zoro diyecektim:ehe::D

Boşuna bizimkilere monster trio denmiyor. Birileri kendilerince Sanji gömüyor ama çatıya çıktığı zaman çok utanacaklar.
Sanji iş yapamaz demiyorum ve çatıda olması da olmaması da rahatsız etmez beni AMA Oda'nın Sanji'yi bir itin ardına sokup bir kahraman yapması ama kahraman yaparken de itin ardına sokması sıktı artık. Misal önce Violet'in kölesi oluyor sonra gidip Nami'leri kurtarıyor ondan sonraysa Doffy içinden geçiyor Sanji'nin. Önce kerhane'ye gidiyor sonra Momo'yu kurtarıyor daha sonraysa suit sayesinde donut olmaktan kurtuluyor. Yine aynı döngü. Maria'ya yakalandı yakındır yine kahramanlık yapması.

Van gölünde de canavar gördüklerini söyleyenler var ama ortada birşey yok :hhh:
Bu kervanın hep böyle gideceğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Uyan uyan... Bir arkadaşın attığı manga sayfasında Oden'in de dediği gibi " 20 yıl sonra çağı üstlenen güçlü korsanlar. Ben ölsem de onlar yenecek. " :a: Repliğin aklımda kaldığı kadarıyla :dd.d

Luffy ve Law'a eyvaallah da bedeni hasar almayan adamı ezmeye çalışan Kid çok komik duruma düştü. Killer bile zarar verebildi ama Kid'de böyle bir şey söz konusu değil.

Luffy, Zoro, Sanji aynı tayfadalar ve birbirlerini tanıyorlar. Saldırı yaparken birbirlerini tamamlayabiliyorlar. Zoro'yla Sanji, kedi köpek gibi didişmelerine rağmen birbiriyle çok uyumlu çalışabiliyorlar.
Şuan için öyle. Ama E.Oda'nın boş geçireceğini sanmıyorum. 5liye yaptıracakları var hala. Yardıma gelecek olursa da gelsin tabi. Bana kalırsa ne kadar powerlansalarda anca birine yeter güçleri. ?

Sanji içinse görünmez haliyle Zoro'yu kritik bir durumdan çıkarsa öff olay olur. :dd.d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık