Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnkar etmeme gerek yok ki? Oden ölmeden önce zirvesindeydi. Ona rağmen 9 Kın ve tahtayı taşıyıp havaya fırlattıktan sonra yamulup kaldı. Kaido ve Linlin dövüşünden çıkmış ve fiziksel olarak hala bir Oden olmayan Luffy onu anca bir araçla ya da gereçle taşır.
Oden zirvesinde olabilir, ama bahsettiğimiz kişi Oden'in bile 20 yıl sonrası için bel bağladığı birisi.Yaşanacağı konusunda %100 emin değilim. Fakat bunu buraya kanıt olarak bırakmaz isem o bölüm geldiğinde ben söylemiştim diyemem.
Son zamanlarda okuduğum en uçuk teori. O ada baya büyük bu arada.
Beyazsakal: "In the future someday someone will appear, carrying the history of all those decades on his back and challenge this whole world to a fight."
Bu sözler de bahsedilen kişi bütün dünyanın yükünü sırtında taşıyacak ise, bir adayı da taşıyabilir. Merak etmeyin.

İşte karşınızda Gear 5 ... Oda nın masasından çalmışlar :artiz:
Bu arada Luffy 2 yıl eğitim aldığı esnada, adada ki hayvanlar üzerinden geliştirmelerini yapıyordu. Yani tahminlerimiz bu yönde idi.
Hiç bir saldırısında kaplan ismi veyahut benzeri bir şey ile karşılaşmadık. Fakat adada kaplan da vardı. Burada ki çizimler bana sanki kaplanı anımsattı.
Gear 5 TIGER MAN olabilir.

1004 sanjini gizli tekniği
Robin sonunda sanjinin yanına varmıştır ve sanjiye gitmesini söyler sonra robin vs maria başlar.
Sanji, queen ile eşleşmeye gitmiş ve sanji vs queen başlamıştır.
Sanji ile queennin arasında büyük çaplı bir savaş başlamıştır. Sanjinin aldığı hasardan dolayı suitti çalışamaz halle gelmiş ve yenemeyeceğini anlayan sanji, ivankov flashbacki yaşar ve sanji gizli tekniğini kullanmaya karar verir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık