Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach'in almaya çalıştığın şey veya kişi muhtemelen Mihawk'tır. Teach güçlüleri tayfasına topluyor, denizciler de Mihawk'ı şu an düşman olarak görüyor. Eğer onlar alacaksa ben alayım diye düşünmüş olabilir.
Aklıma Teach için ve denizciler için önemli olacak/olabilecek başka bir ihtimal gelmedi.

Mihawk vs BB savaşı olup, Mihawk yenilirse Zoro için de BB tayfasına bir rakiplik havası katılır.

Teach'in almaya çalıştığın şey veya kişi muhtemelen Mihawk'tır. Teach güçlüleri tayfasına topluyor, denizciler de Mihawk'ı şu an düşman olarak görüyor. Eğer onlar alacaksa ben alayım diye düşünmüş olabilir.
Aklıma Teach için ve denizciler için önemli olacak/olabilecek başka bir ihtimal gelmedi.

Mihawk vs BB savaşı olup, Mihawk yenilirse Zoro için de BB tayfasına bir rakiplik havası katılır.
BB de zaten shiryu var bence sabonun peşinde mera mera ya kafayı takmış sabo ile ilgili ne oldu belli değil zaten mihawk shanks hariç kimseyle birlik olmaz diye düşünüyorum

Bir ihtimal Hazır Bigmom robinin önemini kavramışken, Wanodaki savasin seyrine göre davranabilir geri durup kaido ile savaşmalarini izleyebilir.Olurda yenmeyi başarandiklarinı gördüğünde yol kitabesini ve robini alıp tuyebilir hazır gemi dışarda bekliyorken :) at fava bekle ?

Bir ihtimal Hazır Bigmom robinin önemini kavramışken, Wanodaki savasin seyrine göre davranabilir geri durup kaido ile savaşmalarini izleyebilir.Olurda yenmeyi başarandiklarinı gördüğünde yol kitabesini ve robini alıp tuyebilir hazır gemi dışarda bekliyorken :) at fava bekle ?
Robinin tekrar tekrar kaçılması olmaz kaçırma teşebbüsü olcaktır illki bikaç kişi tarafından ama sırf o konu üzerinden bi arc daha yaparlarsa sıkar baya bi

Robinin tekrar tekrar kaçılması olmaz kaçırma teşebbüsü olcaktır illki bikaç kişi tarafından ama sırf o konu üzerinden bi arc daha yaparlarsa sıkar baya bi
Eğer bahsettigimiz gibi olurda robini ve yol kitabesini alıp Tüm kek adasında sürekli bahsedilen Elbafa doğru giderse Big mom (son kitabenin orda olduğunu varsayalım : ) )al sana kaç bölüm daha :)

Yaptığı saldiri isimleri bile elbaf ile ilgili.Belki Bigmomin hikâyesi elbafta başladı yine elbafta bitebilir kimbilir

Son düzenleme:
* Kaido kırık dişini tükürür.
* Zoro ashura açar.
Zoro hangi rakibine ashura kullandı ki sayın Sensey? Sadece kılıç sayısını arttıran boş özellik. "Sen üç kılıç kullanıyorsun, ben dört(6-8...) kılıç kullanıyorum." diyen boş adamlara, "Al sana kılıç sayısı." demek için kullandığı bir teknik bence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık