Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak sen Luffy'i eleştiriyon.

WB'ye yaptığın ise elestiri değil.:(
Güzel kardeşim beni kendinle karıştırıyorsun bak malum bölüm kesinleşince WB konusuna ilk gelen mesajlardan biri benimdi ve orada yazdığımı doğrudan atayım sana. Eleştiriyi bırak ne demişim gör. Ben senin gibi kıvırmam Hasan xD Bırak eleştiriyi direk karaktere olan bağlılığımın düştüğünü söylerim.
Gönlümdeki yeri değişmeyecek bana aileme yakın olmayı öğretmişti bundan 10 yıl önce ama şuanki spoiler doğruysa eski sevgimi devam ettirmem.

Baba seni kalbimizdeki halinle hatırlayacağız :ühü:

Güzel kardeşim beni kendinle karıştırıyorsun bak malum bölüm kesinleşince WB konusuna ilk gelen mesajlardan biri benimdi ve orada yazdığımı doğrudan atayım sana. Eleştiriyi bırak ne demişim gör. Ben senin gibi kıvırmam Hasan xD Bırak eleştiriyi direk karaktere olan bağlılığımın düştüğünü söylerim.
Yapma yahu. O kadarına gerek yoktu ki sanmam anlık gaza gelmişsin. WB iyi adamdır.

Nedir hocam malum olay?

Üye silindi 6810

hani spoiler gelcekti pazartesi veya salı? acil 500mg spoiler verin
Kuruduk spoiler atın bir kürek üstümüze.Fake make olsada olur tansiyonumuz düşsün yeter.
İstediğiniz olsun,
nami usoop otama bölümü olacak
Usoop kibidangoları gifters lara yollar
sanji black mariadan robin sayesinde kaçacak
brook joker rolü oynayacak
Yamato momo sahneleri
Wano halkı onigaşhimayı görüp korkmaya başlar ve bölüm biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık