Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Preview Issue 3-4 (LQ unfortunate), I am not sure but seems there is preview for Cover of Issue 3-4 or something relate to issue 3-4.

Umuyorum ki flashback geçmez. 1000. bölümde Ace vs. Kaido falan olursa kendimi keserim. Kişisel isteğim 1000. bölümde vslerin başlamasıdır. Öncelik Luffy, Zoro, Sanji, Jinbe..

Hala anlayamıyorum Ace kendini kim zannediyor eğer ki tek başına Kaido ile 1v1 atabileceğini sanıyorsa??? Kaido'yu bırak komutanlarda zorlanır. Ace FB'si yerine Goroseiler ve Shanks arasında geçen konuşmayı felan gösterse çok daha iyi olur, belki oraya bağlarlar yeni bir sır öğrenebiliriz.

Adaya amiral gelme ihtimali yüksek, yeni Amirali görebiliriz bence
Onun dışında Yamato ve Ace arasında romantizm olacağını düşünmüyorum zaten OP romantizm karşıtı bir seri bu zamana kadar olmayıp şimdi olursa tepki alır.

Kaido (drunk halde): Sen kimdin?
Ace: WB 2. Tümen komutanıyım
Kaido: Hee tamam *tek atar*
Kaido: Nerenin komutanıydın sen?

Böyle olmasını istemiyorum, hatta tam tersi Ace Kaido'yu zorlarsa zevkli olur ama yukarıda bahsettiğim gibi Kaido ile 1v1 atabileceğini düşünmesi saçma

Hala anlayamıyorum Ace kendini kim zannediyor eğer ki tek başına Kaido ile 1v1 atabileceğini sanıyorsa??? Kaido'yu bırak komutanlarda zorlanır. Ace FB'si yerine Goroseiler ve Shanks arasında geçen konuşmayı felan gösterse çok daha iyi olur, belki oraya bağlarlar yeni bir sır öğrenebiliriz.

Adaya amiral gelme ihtimali yüksek, yeni Amirali görebiliriz bence
Onun dışında Yamato ve Ace arasında romantizm olacağını düşünmüyorum zaten OP romantizm karşıtı bir seri bu zamana kadar olmayıp şimdi olursa tepki alır.

Kaido (drunk halde): Sen kimdin?
Ace: WB 2. Tümen komutanıyım
Kaido: Hee tamam *tek atar*
Kaido: Nerenin komutanıydın sen?

Böyle olmasını istemiyorum, hatta tam tersi Ace Kaido'yu zorlarsa zevkli olur ama yukarıda bahsettiğim gibi Kaido ile 1v1 atabileceğini düşünmesi saçma
Ace 3 komutanın 3ünü de alamaz teke tekte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık