Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege beni şaşırttı açıkçası.Belki de kendisinden hiç bişey beklemediğim içindir.? Gücünü daha çok görmek isterdim umarım ileride tekrar karşımıza çıkar ve dövüşür.
Novaların hepsi,hasırşapkalar beklenen tayfa,Luffy bizi kurtar diyecek adamlar işte.

Law örnek oldu zaten Dressrosa'da,X Drake katıldı bu arc,Hawkins zaten Luffy'nin bir falına baksa adamın daha peşini bırakmaz.Apoo'dan bir cacık olmaz,dayağını yer bu arc temizinden.

kid, kaido indikten sonra kendi yoluna gidecektir. müttefik olmaz. ilerde luffy ile kapışacaktır. g5 ve uyanış açtıktan sonra.

tahminim doğru ise uyanış sonrası luffy lastik dev, kid ise metal dev olacak.

kid, kaido indikten sonra kendi yoluna gidecektir. müttefik olmaz. ilerde luffy ile kapışacaktır. g5 ve uyanış açtıktan sonra.

tahminim doğru ise uyanış sonrası luffy lastik dev, kid ise metal dev olacak.
hahahah Yav kid niye bu kadar büyütüyorsunuz kid neyi var balon arkadaş. Luffy dengi değil hiç bir zamanda olmamaz. Kid emin ol ne doffu ne crocadi yi indiremez. hody indirirebilir mi onu bile düşünüyorum :DD kid gitsin kumda oynasın. Luffy vs zoro kaido ya karşı olabilir

Çarşamba yeni bölüm çıkacak, bugünden asılında çıkması gerekiyor sızıntıların ama ara az olunca herhalde yarın gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık