Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1012 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarın gelsede bölümü kaliteli olarak görebilsek.Zoro arc ı kapattı gibi duruyor.Marco nun bu hale gelen kişiyi kısa sürede iyileştirme yeteneği varsa yine iş görür.Arc ın başından beri dediğimiz tek soru işareti Big Mom hala ortada duruyor.Big Mom ın ineceğini hiç zannetmiyorum.

Yarın gelsede bölümü kaliteli olarak görebilsek.Zoro arc ı kapattı gibi duruyor.Marco nun bu hale gelen kişiyi kısa sürede iyileştirme yeteneği varsa yine iş görür.Arc ın başından beri dediğimiz tek soru işareti Big Mom hala ortada duruyor.Big Mom ın ineceğini hiç zannetmiyorum.
Marco yeteneğinin başkalarına karşı limitli olduğunu söyledi. Daha hızlı iyileşmesini sağlıyor ama direkt tedavi etmiyor. Marco yardım etse bile bir süre ayağa kalkamaz diye düşünüyorum. King vs Zoro falan hayal bence.

Marco yeteneğinin başkalarına karşı limitli olduğunu söyledi. Daha hızlı iyileşmesini sağlıyor ama direkt tedavi etmiyor. Marco yardım etse bile bir süre ayağa kalkamaz diye düşünüyorum. King vs Zoro falan hayal bence.
King le zaten vs falan atmayacakki.Onun görevi çatı katıydı ve indi aşağı.Marco vs King ve Sanji vs Quenn şeklinde geçecek sağ ve sol kol dövüşleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık