Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1012 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana mantıklı gelmiyor pek Oden'in bu saldırıya teke gitmesi. Şimdi mangaya baktım da herif kral hakiyle vurmamış Oden'e.
O balyozu kendini savunma şansı bulamadan direkt beynine yiyen çoğu adam gte gelir. Oden'in suratı darbeden sonra hayrat olmuş sen hala ben inanamıyorum diyorsun. Aynı şekil Oden göğsünü kesmek yerine boğazını kesmiş olsa belki de Kaido teke gidecekti. Kafa sakat yer. Kendini bir şekilde korumadan böyle darbe almayacaksın.

O balyozu kendini savunma şansı bulamadan direkt beynine yiyen çoğu adam gte gelir. Oden'in suratı darbeden sonra hayrat olmuş sen hala ben inanamıyorum diyorsun. Aynı şekil Oden göğsünü kesmek yerine boğazını kesmiş olsa belki de Kaido teke gidecekti. Kafa sakat yer. Kendini bir şekilde korumadan böyle darbe almayacaksın.
Ama Luffy dahi direkt yüzüne aldı ama kalktı Kaido dövüyor şimdi. Luffy'nin aldığı kral hakinin cömertce kullanıldığı bir saldırıydı üstelik. Oden ise görece çömez bir Kaido'dan kral hakisiz almış. Yani ben Oden'in saldırısında şimşekleri gördüm ama Kaido'nunkinde yoktu.

Bana mantıklı gelmiyor pek Oden'in bu saldırıya teke gitmesi. Şimdi mangaya baktım da herif kral hakiyle vurmamış Oden'e.
Peki tıpkı sanjide olduğu gibi belli bir sebepten haki kullanamaması olabilir mi?
Haki iradeden beslenen bir güç sonuçta o anda sadece momoyu düşündüğü için silahlanma basmadığını düşünüyorum
Bu adamın hakisi kaynar kazanda onu kurtaracak kadar fazla

Bitane sen vur bitane de ben vurayım aha dövüş bitsin.

Böyle dövüş mü olur ?

Oda çizmedi vs'yi uzunca.

Her neyse Oden>Kaido.Şu anda da yaşasa denk olurlardı.
Ama Toki'ye yazdığı mektubunda "Benim adım hıdır elimden gelen budur!" diyor Oden. Ve Kaido'ya da güçlen diyor. Ben Oden yaşasaydı uzakta ve gelseydi Oden'e acırdım Kaido karşısında.
Peki tıpkı sanjide olduğu gibi belli bir sebepten haki kullanamaması olabilir mi?
Haki iradeden beslenen bir güç sonuçta o anda sadece momoyu düşündüğü için silahlanma basmadığını düşünüyorum
Bu adamın hakisi kaynar kazanda onu kurtaracak kadar fazla
Bence Momo'yu düşündüğü için haki basmalıydı aksine. Ben kaynar kazanı çok büyütmüyorum belli seviye üstü insanlar için. Oden ve üstü adamlar dayanır o iradeyle buna.

Ama Luffy dahi direkt yüzüne aldı ama kalktı Kaido dövüyor şimdi. Luffy'nin aldığı kral hakinin cömertce kullanıldığı bir saldırıydı üstelik. Oden ise görece çömez bir Kaido'dan kral hakisiz almış. Yani ben Oden'in saldırısında şimşekleri gördüm ama Kaido'nunkinde yoktu.
Luffy savundu kendini ya. Dövüş başında aynı saldırının sıyıran hali bile yerde kıvrandırıyordu bizimkini kafaya geldi mi sakat o iş. Law kendini silahıyla savundu. Luffy kollarıyla kalkan yaptı. Ben bu şekilde hatırlıyorum. Kafaya yeyip güle oynaya kalkan yok daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık