Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1012 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun temiz kemiği yokmuş saldırıyı alırken şu yaslandığın bahanelere bak xD

Adam en güçlü haliyle 90 bölümce önce tek yedi oturdu, ona atılan saldırıyı hybrid halde adam gelip Zoro ve Law'a attı, Zoro zaten iptal olmuşken almıştı ama bak Law'a aslan hala zıplıyor etrafta. Bence boşa çırpınıyorsunuz ama yapacak bir şey yok.

Not:

Ben öyle şeyler yazmam bak yoruma gör karaladım.
Ben Zoro'yla kıyaslamadım yalnız, senin kıyaslaman konusuna açıklık getirdim.

Kaido o saldırıyı yaparken Law'a saldırıyor. Zoro'da o hengamede topuzun ucuna denk gelmiş. Yani Zoro'luk bir şey yok. Sen şimdi Zoro'nun Raimei Hakke saldırısını Luffy'ye karşı kullanman yanlış. Niye de?! Çünkü o saldırıda Law'da hasar alıyor ama o da bayılmıyor. Ne yani şimdi Law ve Zoro, Luffy'den daha mı dayanıklı!? Tabi ki değil. Hasar üstüne hasar yemiş artık ciğeri dalağı kan kaybediyor. Yorulmuş ve harekete mecali kalmamış o arada attığı Raimei Hakke sivrisinek ısırığı gibi kalmış (çok abarttım biliyorum)

Luffy'ye attığı Raimei Hakke'yi gerile gerile tribünleri coşturmak isteyen beyzbol oyuncuları gibi savuruyor. Yani Luffy'ye atılan Raimei Hakke>>>>>>>>>>Law ve Zoro'ya atılan Raimei Hakke :ehe:

Ben Zoro'yla kıyaslamadım yalnız, senin kıyaslaman konusuna açıklık getirdim.

Kaido o saldırıyı yaparken Law'a saldırıyor. Zoro'da o hengamede topuzun ucuna denk gelmiş. Yani Zoro'luk bir şey yok. Sen şimdi Zoro'nun Raimei Hakke saldırısını Luffy'ye karşı kullanman yanlış. Niye de?! Çünkü o saldırıda Law'da hasar alıyor ama o da bayılmıyor. Ne yani şimdi Law ve Zoro, Luffy'den daha mı dayanıklı!? Tabi ki değil. Hasar üstüne hasar yemiş artık ciğeri dalağı kan kaybediyor. Yorulmuş ve harekete mecali kalmamış o arada attığı Raimei Hakke sivrisinek ısırığı gibi kalmış (çok abarttım biliyorum)

Luffy'ye attığı Raimei Hakke'yi gerile gerile tribünleri coşturmak isteyen beyzbol oyuncuları gibi savuruyor. Yani Luffy'ye atılan Raimei Hakke>>>>>>>>>>Law ve Zoro'ya atılan Raimei Hakke :ehe:
Topuzun ucuna geldiğini nasıl gördünüz ya gittikçe hayretler içinde bırakıyorsunuz beni :hhh:

Doğrusu yamato öz evlat değil ki martılar gelip tek sayıda süründürmeden çatıya çıkarsın.

1 vs 1? Acele etmeliyim diyor. Bence net çatıda.
Adam ana karakterine panel çizmeye bayılıyor. Zoro'nun, Nami'nin falan bile 4 katı paneli vardı galiba. Diğer karakterleri de geçiştiriyor işte.

Böyle işliyor işte mantığın xD

Ne Zoro düşerken karnında çizilen açlığı görüyorsun, Ne de koltuğunun altına alıp taşıdığı, milletin ağzından çıkardığı Luffy'i.
Two piece bu benim bahsettiğim Luffy, çatıda hiç yatmadı, uyduruyorum ben :hhh:
Killer'ın tekini yedirmeyiz. 1 ay açlığa dayanır diye övdügünüz adam olmasa bir şey demiyecem. Ama lafını yemek pek önemli değil herhalde.:)

Bu Oda tam şerefsiz ya :D
Bir önce ki sayının renkli kapağında Sanji rulokat taşıyordu, şuan zoroyu rulo kat gibi yapmış Sanji'ye taşıtıyor. Ne adam ya hahaha

Acaba Kid'in kapak fotoğrafından ne çıkar arkadaşlar? Tahmini olan var mı? Yaptığı kuş anka kuşuna benziyor, bunun dışında hem kendisi hemde kuşun üzerinde sayılar var. Kaido tayfa numaraları gibi... Benim gözüme çarpan bunlar.
King marcoya binip Bm la savaşacak diyor. :a:
Adam ana karakterine panel çizmeye bayılıyor. Zoro'nun, Nami'nin falan bile 4 katı paneli vardı galiba. Diğer karakterleri de geçiştiriyor işte.
Bu süründürmeler de panelden sayılıyordu değil mi? :/

King marcoya binip Bm la savaşacak diyor. :a:

Bu süründürmeler de panelden sayılıyordu değil mi? :/
Hepsi dahil bahsediyorum. Sayan bir manyak vardı. Bir kaç sene önce görmüştüm. Çok ana karakter odaklı işliyor hikayeyi. Luffy'nin her şeyine şahit olurken diğerlerinde bir anda bir şeyler değişmiş gibi oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık