Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1011 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen artık kesmez beni ya adam şamar oğlanı çıktı. King kurtarır Sanji'yi. Ya da CP0 nun bir planı falan varsa her zamanki havalı tavırlarıyla yollarına taş koysun.
Ne bileyim luffy, zoro, yamato ve sanji var diyordum ilk ikisi tamam, diğer ikisi hala boşlukta o zaman tayfa muhabbeti de boş luffy tek denize açılsın herkesi yensin ne bileyim ya yonkou diye öyle bir tanıttı, big mom alzhemiri olan yaşlı teyze oldu seride

Tama geldiğinde söylemiştim gifter’lar bizim tarafa geçti, queen normal insanları bizim tarafa yolladı bari big mom da kaido’yu satmasın diye. O da satış yaptı.

Madem o kadar komutana rakip bulamadın niye luffy’den başka kimsenin tayfası yok veya işe yaramıyor. Bepo’ya, law’ın kölecilerden aldığı adama falan uçan altılı vermek çok mu zordu? Usopp ve nami uçan altılıya karşı kalmak zorunda mıydı?

Whitebeard nerdeyse 50 gemiyle daldı marineford’a. Bir sürü kaptan vardı emri altında. Kaido’da niyeyse en kötü nesilden 3-4 kişi var başka kimse yok yine de bişey demedik. Ama hadi yonkouları nerfledin bari bu nerflenmiş orduyu normal indir.

Tama geldiğinde söylemiştim gifter’lar bizim tarafa geçti, queen normal insanları bizim tarafa yolladı bari big mom da kaido’yu satmasın diye. O da satış yaptı.

Madem o kadar komutana rakip bulamadın niye luffy’den başka kimsenin tayfası yok veya işe yaramıyor. Bepo’ya, law’ın kölecilerden aldığı adama falan uçan altılı vermek çok mu zordu? Usopp ve nami uçan altılıya karşı kalmak zorunda mıydı?

Whitebeard nerdeyse 50 gemiyle daldı marineford’a. Bir sürü kaptan vardı emri altında. Kaido’da niyeyse en kötü nesilden 3-4 kişi var başka kimse yok yine de bişey demedik. Ama hadi yonkouları nerfledin bari bu nerflenmiş orduyu normal indir.
Bence p1 kalkar yine Wano'da düşen diğer bölüm geri dönüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 36)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık