Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1011 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral ve filo amirali mevzusunda hala emin olamasam da güncel görüşüm şu.

Kk- Yonkou- Filo amirali- Amiral.

Luffy amiralle filo amirali seviyelerini atlayıp yonkou karşısına çıktı şu an ve bu size mantıklı geliyor. Diyecek bir şey yok :bilmem:
Basitçe amiral ve yc3 arasında da ciddi fark yok. Bence.

Hyo'dan aldığı eğitimle amiral

Kaido ile dövüşürken de onun seviyesine çıkacak.

2 amiral bir yonkou yu rahat demesekte orta zorlukta alır.Yonkou 2 amirale eşiti geçtim üstün olması imkansız.Luffy nin son hali Amiral altı olsada yakındır.Amiral alacağını zannetmiyorum.Sonraki devler adasında iyice piştikten sonra Amiralle rahat 1-1 kapışma yapıp alabilecek seviyeye gelecektir.Amirallerin muazzam bir dayanma güçlerinin olduğunu 1 hafta süren 1-1 amiral vs sinde gördük.Beyazbıyık o sinirle tüm gücüyle Akainuyu mıhladı ama sonra gördük birşey olmamış gibi çıktı yarıktan.Oda yonkou ları bazı özelliklerle nerf lemiş.
Beyazsakal'ı MF'da ki gibi değerlendirme.Oda karakteri öldürebilmek için o kadar güçsüz gösterdi.Yoksa Beyazsakal en az 1 amirali yanında götürmüştü.Luffy'nin şu anki seviyesi amiral zaten.Amiral altı olarak görmüyorum Luffy'i şuanda.Ha yonko seviyesi midir?Bence değildir.Ama bu arc sonu amiral seviyesini aşacaktır.

Amiralleri analiz etmek çok zor.Çünkü MF'dan başka kendi seviyeleriyle nasıl savaştıklarını görmedik Marineford'u saymazsak.Marineford'da da dediğim gibi bir kıstas olarak değerlendirmeyiz Beyazsakal'ı.

Eğer ki Big Mom Quenn gibi bir yonko komutanına tek atabilecek bir seviyedeyse amirallerle yapılacak savaşlarda da çok zorlanmayacaktır.Bu da benim için yonkolara 100 dersek amirallere 65-70 civarı derim.

Basitçe amiral ve yc3 arasında da ciddi fark yok. Bence.

Hyo'dan aldığı eğitimle amiral

Kaido ile dövüşürken de onun seviyesine çıkacak.
Valla helal olsun ne diyelim. Seri sonuna kadar da yonkoulara tek atar artık. Öyle ya 2 p-up'la yonkou seviyesine geliyorsan 2-3 p-up daha alırsan bunu yapabilmen lazım. Zaten Luffy'den de daha azı beklenemezdi(!) :good:

Lucci'yle Kaido bir mi ? Bu iş teknikle meknikle izahı olacak bir iş değil dostum.
Seri bitiyor artık güç mevzusuna girerseniz çıkamazsınız. Daha 2-3 bölüm önce iki yonkou'nun kombine saldırısını durdurup üstüne kaidoyu yaran bir Zoro vardı. Ve kan kaybından bayılıyordu bundan 50 bölüm önce aynı arcta.

Şu saatten sonra lütfü artık durdurulamaz bir tipleme olacak ve hikayeye odaklanacak gibi duruyor mangaka.

Zeus'un bir şekilde Nami'ye kalacağı belli de Mom'da oradayken nasıl olacak merak ediyorum. Kendi ruhundan bir bulut istese öldürür. Şuan kini de var. İkinizde bir halta yaramazsınız diye küçümseyerek elleriyle Nami'ye teslim etmesi olası geliyor şuan. Başka türlü bilemedim.

Seri bitiyor artık güç mevzusuna girerseniz çıkamazsınız. Daha 2-3 bölüm önce iki yonkou'nun kombine saldırısını durdurup üstüne kaidoyu yaran bir Zoro vardı. Ve kan kaybından bayılıyordu bundan 50 bölüm önce aynı arcta.

Şu saatten sonra lütfü artık durdurulamaz bir tipleme olacak ve hikayeye odaklanacak gibi duruyor mangaka.
Kan kaybı mevzusu dayanıklılıktan bağımsız olan bir şey zaten. Kan kaybedersen bayılırsın. Ben dayanıklıyım deyip bayılmamazlık yapamazsın :) O mevzuda da ben dedim Zoro'nun Killer sahnesi dayanıklılığına ters diye.

Neyse. Seri sonuna geldik diye böyle atlamalı zıplamalı mevzulara girmesine gerek yoktu. Oda rakipleri her zaman yanlış yerde yanlış zamanda seçen bir adam oldu. Şu anki rakibi amiral seviyesi olsa kimse yılını çıkarmazdı zaten. Hee kabul eden kabul eder böyle şeyleri bir şey diyemem ama mantıklıymış serideki güç dengesine uygunmuş gibi savunanı ben kabul etmem. Yoksa Luffy çıkmış Kaido karşısına kim ne diyebilir ?

Valla helal olsun ne diyelim. Seri sonuna kadar da yonkoulara tek atar artık. Öyle ya 2 p-up'la yonkou seviyesine geliyorsan 2-3 p-up daha alırsan bunu yapabilmen lazım. Zaten Luffy'den de daha azı beklenemezdi(!) :good:

Yonkouların diğerlerine göre olan seviye farkı hakkında aramızda görüş ayrılılığı var. Ben senin gibi düşünmüyorum. Ama düşüncene de saygı duyuyorum. Ama hala kendi düşünceni değişmez doğru gibi yansıtmak suretiyle argüman üretiyorsun.

Seri sonu KK seviyesini geçer.

Kk seviyesi
Yonkou
Amiral
Yc3

Bu seviyelerin her birinin arasında ciddi fark yok. Ben böyle düşünüyorum. Eğer benim düşündüğüm gibiyse tek falan atmaz yonkoulara. Bu kadar basit.

Hadi terstem mantık yapalım senin düşündüğün gibiyse evet saçmalık Luffy'nin Kaido alması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık