Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1011 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes Wano'da yeni güçler ya da yetenekler elde etti ve etmeye devam ediyor. Luffy Busoshoku Haki aldı üstüne bir de Haoshoku aldı. Zoro Enma'yı aldı üstüne Haoshoku aldı, Sanji şimdilik sadece Suit aldı bakalım Wano sonuna kadar başka ne alacak. Diğer tayfa üyeleri ne yetenekler ya da teknikleri elde edecekler görelim!?
Tahminimce ;
Sanji= Hyogoronun kullandığı rakibi iten hakiyi alabilir ( süit ile itiş açısından uyumlu) ikinci olarak sanji 2 yıllık arada yemeklerin vücut üzerinde etkisi olduğunu öğrendi buna bağlı olarak chopper gibi bir doping alabilir.
Robin= %100 silahlanma hakisini kullanmaya başlar
Brook= ruhlar ile ilgili birşey bekliyorum.
Nami= zeusu geri alır üstüne şimdi prometheusu alacaktır
Usopp= kral hakili vuruşlar yapacaktır.
Franky= yeni silahları gösterebilir.
Chopper= 3 top yiyip yeni bir form açabilir.
Jinbei= Yeni saldırılarını görebiliriz.

Tahminimce ;
Sanji= Hyogoronun kullandığı rakibi iten hakiyi alabilir ( süit ile itiş açısından uyumlu) ikinci olarak sanji 2 yıllık arada yemeklerin vücut üzerinde etkisi olduğunu öğrendi buna bağlı olarak chopper gibi bir doping alabilir.
Robin= %100 silahlanma hakisini kullanmaya başlar
Brook= ruhlar ile ilgili birşey bekliyorum.
Nami= zeusu geri alır üstüne şimdi prometheusu alacaktır
Usopp= kral hakili vuruşlar yapacaktır.
Franky= yeni silahları gösterebilir.
Chopper= 3 top yiyip yeni bir form açabilir.
Jinbei= Yeni saldırılarını görebiliriz.
Usopp dışındakilerin hepsi mümkün. Usopp'un Kral Haki açması pek mümkün görünmüyor. Nami'ye de güç olarak Zeus yeterde artar. Prometeus Nami'ye pek fayda sağlamaz ayrıca onu muhafaza edebileceği bir yerde yok. Zeus'u iklim aygıtının içine koyabiliyor ama Promoteus için herhangi bir aygıt yok. Gemiye gelse gemiyi yakar kül eder. Chopper'in yeni bir formu daha çıkabilir mi bilmiyorum aslında çok da iyi olur daha güçlü bir formu olsa müthiş olur. Yine de tek topla yaptığı Monster Point'ini süresiz kullanması şimdilik daha sağlıklı olacaktır. Franky'nin bu dövüş sonrası kendisine eklemek isteyeceği bazı silahlar olacaktır. Ben hep diyorum Franky'ye kola meyvesi lazım diye. Kola olmazsa Franky hiçbir şey yapamıyor ya bu kola mevzusundan sıyrılmalı ya da kola meyvesi yemeli. O zaman Franky'ye en sağlam güç artışı verilmiş olur. Bir ara Kuma'nın meyvesini yiyeceği söylendi ama ben pek sanmıyorum öyle bir şey olacağını. Brook'un alabileceği zaten çok bir yetenek yok sadece teknik gelişimi gösterecektir. Jinbe'nin de tekniklerini geliştirmesini bekliyorum. Robin silahlanma hakisi kullanmayı öğrenip Hashirama'nın Shinsu Senju tekniği gibi binlerce el çıkarıp düşmanına dalmasını istiyorum ama Robin nazik bir kız yumruklamaz kimseyi ama tokatlayabilir binlerce tokadı yiyen zaten bir daha kendine gelemez. Silahlanma yaparak kolu sertleştirirse ve ellerinden silahlar çıkarabilse Robin'in tekniği çok işlevsel ama yanlış kişinin eline geçmiş.

Sanji'nin de Kral Haki açmasını beklerim açıkçası ayrıca silahlanma hakisini daha güçlü kullanırsa yeterince güzel bir güç artışı almış olur.

Zoro zaten Enma'yla en sağlam güç artışını aldı üstüne bir de Haoshoku açtırdı daha bu saatten sonra işini bitirdi kıçını dönsün yatsın.

Luffy'ye ne diyebilirim ki adam şiir gibi dövüyor Kaido'yu. Yine de meyve uyanışı açmasını beklerim bir de Gear saldırılarında çok daha güçlü ve bitirici bir teknik kullanmalı ki Kaido'yu yerden kalkamayacak hale getirmeli.

Wano arctan sonra usopptan şöyle bir beklentim var. Hayallerimi yıkmayın:hhh:
Usop'un arc muhtemelen elbaf olucak. Bu is sapanla falan olmaz. Çocuk gibi.

Ancak hakisi bayagi saglam mesafe sagliyor gerçi b.haki kullanirmi görücez. Silaha haki yüklenebilir ama daha önce olmadi gerçi muhtemel yasopda kullaniyordur dolayisiyla olabilir ve ilginçde olur hatta ama önce su çocuk sapanindan kurtulmasi lazim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık