Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1011: Oşuriko Standardı

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 58 29.6%
  • Ortalama

Kullanılan: 89 45.4%
  • Kötü

Kullanılan: 49 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam hak veriyorum Killer a güvenip gitmiş olsun hadi. Bu arada Law ne yapar sence? Direkt Kid'in yanına mı gider Zoro'ya bi çalışma yapar mı?
Law'un bi emzirmedigi kaldi zoro bebesini ama belli olmaz malum oda yalamasyon gidiyor luffy ve zoro'ya karsi. Ben law'un arc tamamladigini söylemesine bile sasirmam.

Belli degil ne olacagi ama en azindan zoro geberse de gidip dalmali bence en azindan big mom'a.

Zoro arcı yatarak tamamlamaz bence. Kim bilir daha kaç bölüm var. Marco iyileştirir, veya bir iki sargıyla Jack gibi kalkar aksiyona girer hiç olmadı kritik bir anda veya arc sonuna doğru yine hayatını tehlikeye atar önemli bir saldırı/blok yapar.
Yav kabullenin bitti Zoro finish finito the endo etc... Ne severmişiniz adamı bütün kemikleri kırık kan içinde gelsin günü kurtarsın istiyorsunuz hala. Kaç kere söyledim jeton kaç köşeli anlamadım Wanoda Zoroyu tedavi edecek güç yok şu an, siz mutlu olun diye Oda Wanoya Mansherryi mi ışınlasın napsın.

Artık gün bitti atın bu umutları
Ama üzülmeyin Zoro fanları
Sanji diye bir yiğit gelir
Yeşertir gene kırılmış dalları getirir baharları

Yoktur Sanjide Oden hakili Enma
Lakin üzülme yetmezmiki yüreği
Ağla Zoro günün bitmiştir senin
Artık sonu geldi gecenin

Kırıldı kemikler bir hiç için
Oldumu Zoro bu güç gösterin
Adam sandın kendini daldın Kaidoya
Yolladı seni bir sopayla komaya

Haydi bundan sonra gün senindir senin
Yürü Sanji gardaş bunlar senin eserin
Yonkou monkou dinleme aslan gibi kükre
Göster aleme kibirlinin sonunu.:at:

Yav kabullenin bitti Zoro finish finito the endo etc... Ne severmişiniz adamı bütün kemikleri kırık kan içinde gelsin günü kurtarsın istiyorsunuz hala. Kaç kere söyledim jeton kaç küşeli anlamadım Wanoda Zoroyu tedavi edecek güç yok şu an, siz mutlu olun diye Oda Wanoya Mansherryi mi ışınlasın napsın.

Artık gün bitti atın bu umutları
Ama üzülmeyin Zoro fanları
Sanji diye bir yiğit gelir
Yeşertir gene kırılmış dalları getirir baharları

Yoktur Sanjide Oden hakili Enma
Lakin üzülme yetmezmiki yüreği
Ağla Zoro günün bitmiştir senin
Artık sonu geldi gecenin

Kırıldı kemikler bir hiç için
Oldumu Zoro bu güç gösterin
Adam sandın kendini daldın Kaidoya
Yolladı seni bir sopayla komaya

Haydi bundan sonra gün senindir senin
Yürü Sanji gardaş bunlar senin eserin
Yonkou monkou dinleme aslan gibi kükre
Göster aleme kibirlinin sonunu.:at:
Beni de zorocu yaptın ya ne diyim sana : ))

Yahu bu bakış açısını pek anlamıyorum.

1. Killer tek başına çıkmadı

2. Killer muhtemelen o beşlinin en zayıfıydı. Hadi Law'dan güçlü olsun diyelim 4.

Ayrıca Hawkins'in Killerdan güçlü olması mantıklı. Unutmayın ki Kid bunlarla müttefik oldu. Ama bu 2 kaptanın sağ koldan güçsüz olması ittifakı anlamsız kılardı. Astım olun dese daha iyi. Tabi illa denk olacaklar gibi bir kaide yok da mantık gereğü en azından Killer'a yakın olmalılar.

Tabi Kid muhtemelen Luffy gibi sıyrılacağı için yardımcı kaptanın kaptan dövmesi ve akabinde dövüşte onu geçmesi kurguya çok da uyumsuz değil.
Çatıya çıkan adamlar güç olarak belli seviyenin üstünde adamlar olmalı. Haliyle senin de dediğin gibi Kid, Luffy gibi sıyrılacağı için ya da farklı bir yeri olduğu için diyelim Kid'in sağ kolu da kaptan alacak seviyede olmalı. Hal böyleyken Killer'a güç olarak yakın olan adam Hawkins olmalı. Oysaki tam tersi Hawkins çok üstünmüş de Killer'ın çok az şansı varmış gibi saçma sapan bir durum var ortada.

Yalnız bölüm hepsine bakınca Ussop yiğidim neler yapmış ya ... Daha ne yapsın bu adam zoana karşı Nami ile ikisine de baya güldüm. Kid orada Big Mam ın olduğu yere gidecek herhalde, öyle bir bakma paneli çizmiş... Yinede anne modu bana tutarsız geliyor, bölüm fena değil. Ayrıca Ulti yi öyle çizdiğine göre herhalde oda bir sayko bir şeye bağlayacaktır. Page de ölmüştür inş. Yeter birileri ölsün be ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık