Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
%30'u gitmiş Kaido.

Göğüs traşı yaparken yanlışlıkla bir yerini kesmiş gibi tepki vermiş. (Lanet olsun bunun izi kalacak.) Üstüne Oden'in açtığı yaranın bir kısmı üzerinden biraz kesmiş gibi duruyor.

Ben bildiğin aynı şekilde yarayı açmasını bekliyordum. Ben bile beklediğimi alamadıysam Zoro fanları hiç bizim beklentimiz karşılandı demesin.

Zaten o yüzden Zoro'nun tam olarak işinin bitmediğini söylüyorsunuz ya.

%30'u gitmiş Kaido.

Göğüs traşı yaparken yanlışlıkla bir yerini kesmiş gibi tepki vermiş. (Lanet olsun bunun izi kalacak.) Üstüne Oden'in açtığı yaranın bir kısmı üzerinden biraz kesmiş gibi duruyor.

Ben bildiğin aynı şekilde yarayı açmasını bekliyordum. Ben bile beklediğimi alamadıysam Zoro fanları hiç bizim beklentimiz karşılandı demesin.

Zaten o yüzden Zoro'nun tam olarak işinin bitmediğini söylüyorsunuz ya.
Yok o yüzden değil, bizim bir kaptan var üç bölüme bir düşüp kalkıyor, kucaklanıyor, alıştırdı bizi biliyor musun, o yüzden diyoruz :hhh:

Luffy ve tayfası arasındaki güç farkı iyice açıldı gibi duruyor.Bencede gayet olması gereken bir durumdu.Malum Yonkou ve sağ kol arasında bile devasa güç farklarını gördükçe.Luffy Zoro dan rahat 2-3 tanesini indirir gibi duruyor.Zoro-Sanji-Nami falan kalanların klasmanı aynı zaten.
Yalnız bu yonkou tayfası değil. Korsanlar kralı olucak kişinin tayfası ve üstelik dediğin sağ kol dünyanın en iyi kılıç ustası olucak kişi ?

Yok o yüzden değil, bizim bir kaptan var üç bölüme bir düşüp kalkıyor, kucaklanıyor, alıştırdı bizi biliyor musun, o yüzden diyoruz :hhh:
Öyle diyil ama Luffy şoktan dona kalıyor ama Zoronun bütün kemikleri kırılmış, artık Zoro Usoppun Alabastadaki hali gibi dolanır durur. Bu arada Luffynin yeni tekniği çok sağlam

Evet eşleşmeler cidden allak bullak oldu.
Luffy vs yaralı Kaidou cepte
Hawkins,apoo,killer,kid vs sağlam BM olabilir dursun kenarda
Tobi roppolarda tayfa ile eşleşti.
5 kın + law, Marco,Zoro, drake,yamato,sanji,chopper boşta.
Hadi chopper numbers avına çıksın.
Karşıda Queen,king ve vsyi alırsa ölü halde olacak olan Jack var. BM tayfasından birde peros ile smothie var. Geri kalan ayak takımı ile heat ,bepo,carrot bile eslesebilir

Öyle diyil ama Luffy şoktan dona kalıyor ama Zoronun bütün kemikleri kırılmış, artık Zoro Usoppun Alabastadaki hali gibi dolanır durur. Bu arada Luffynin yeni tekniği çok sağlam
Luffy'nin tekniği çok sağlam bir de Zoro'nun kırıkları var ya, Sanji'ye kırıkları(Vergo'daki kırık) için laf eden adamların suratına yapıştırın eğer Zoro birini alır derlerse :fool: Madem kırıklar o kadar sıkıntı değildi niye bu kadar laf yaptı bu adamlar :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık