Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İncelememe bakmanı öneriyorum. Luffy hali hazırda üzerine baya geliştirmiş aslında kendini.
Şakasına takılıyorum ama Hyou Amcanın emeğini hiç ettirmeyiz bundan sonra Luffy+Hyou Amca eğitimi demeliyim xD Zoro+Enma gibi :ehe:

Zoro da o sırada Enmayi ehlilestiriyordu. Hangi birini yapcak. :(
Enma başımıza iş açtı zaten.

Luffy'nin sonda söylediği siz aşağı gidin ben bunu bitireyim lafı hiç hoşuma gitmedi ama gayet mantıklı bir konuşma, Ace'yi yerde kendini savunamayan bir arkadaş yüzünden kaybetmiştik zaten şimdi aynı açığı Zoro veya Law yüzünden Luffy de verebilirdi.

Hasan, Luffy'nin hakkını falan yemiyorum sadece biraz takılıyorum, şuan muhtemelen bir amiralle ölüm kalım savaşı verip galip gelebilir burası önemli kucaklanmadan galip gelebilir tabi bu laflarımızın üzerinden iki bölüm geçmeden gene pili biterse bu sefer sağlam söverim haberin olsun xD

Soldan sağa.
Süper olmuş be !!

Kaido: If you'd just come with me, we could've taken the world.
Korku naraları gelmeye başlamış ee kaido'cuğum hala mümkün luffy'nin tayfaya katılırsın olur biter yani ahahaha :D

Zoro güç delisi. Kral haki de uyandığına göre savaş sonrası hyonun yanına gidecektir. Ondan luffynin öğrendiklerini öğrenecektir. Sonrası şöyle bir senaryo: Zoro geri döner. Enmayı çeker ve hakiyi basar. Havaya zıplar wb gibi. Kral hakiyi ekler. Wb gibi havadan luffye doğru kılıç saldırısı yapar. Luffy de geleceği gördüğü için Zoronun niyetini anlar. Roger gibi o da kolundan kral hakili armamenti salar. Sonra çakışırlar. Gökyüzü yarılır. Etraftaki zayıflar bayılır. O sırada diz çökmüş olan sanji derki: birbirine değimiyor :D sonra saldırmayı bırakırlar Zoro ve lufft birbirine bakıp gülerler. Birbiri ile gurur duyarak.

Luffy, dünyanın dayağını yerken bile düşmanının tekniğini öğrenebilen biri. Hani eğitim metodlarını falan geçin, Rayleigh'in yapması gereken tek şey, eğitim sırasında Luffy'i düzgünce dövmekmiş. Luffy dayak yerken öğrenirmiş teknikleri. Beceriksiz öğretmen Rayleigh bunu bile yapamayarak Luffy'e hiçbir şey öğretmemiş. :s

Hyou Emice> Vasıfsız Rayleigh

Luffy, dünyanın dayağını yerken bile düşmanının tekniğini öğrenebilen biri. Hani eğitim metodlarını falan geçin, Rayleigh'in yapması gereken tek şey, eğitim sırasında Luffy'i düzgünce dövmekmiş. Luffy dayak yerken öğrenirmiş teknikleri. Beceriksiz öğretmen Rayleigh bunu bile yapamayarak Luffy'e hiçbir şey öğretmemiş. :s

Hyou Emice> Vasıfsız Rayleigh
Mihawk'ı unutma lütfen. Anca içip içip yan gelsin.

Şakasına takılıyorum ama Hyou Amcanın emeğini hiç ettirmeyiz bundan sonra Luffy+Hyou Amca eğitimi demeliyim xD Zoro+Enma gibi :ehe:

Enma başımıza iş açtı zaten.

Luffy'nin sonda söylediği siz aşağı gidin ben bunu bitireyim lafı hiç hoşuma gitmedi ama gayet mantıklı bir konuşma, Ace'yi yerde kendini savunamayan bir arkadaş yüzünden kaybetmiştik zaten şimdi aynı açığı Zoro veya Law yüzünden Luffy de verebilirdi.

Hasan, Luffy'nin hakkını falan yemiyorum sadece biraz takılıyorum, şuan muhtemelen bir amiralle ölüm kalım savaşı verip galip gelebilir burası önemli kucaklanmadan galip gelebilir tabi bu laflarımızın üzerinden iki bölüm geçmeden gene pili biterse bu sefer sağlam söverim haberin olsun xD

Süper olmuş be !!
Zoro'nun atağı biraz etkisiz kalmış gibi geldi bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık