Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy siz söylediğiniz zaman bu bölümdeki hakiyi mi kullanıyordu ?
Eleman daha şimdi up aldı da böyle güçlü oldu. Gülenler gayet haklılardı yani.

Luffy bu bölüm büyük bir up aldı, aldığı gücü kabul etmek lazım ama bu güce her zaman sahipmiş gibi yapmaya gerek yok.

10 yıldır Luffy'i Zoro'nun altında görüyordum ve gayet haklı olduğumu anladım bu bölümle mesela biraz da Luffy öne geçsin Reis kapatır zaten xD
İleri seviye silahlanmayı adam akıllı kullanmaya başladığından beridir amiral ayarı featler gösteriyordu zaten.Bu bölüm ile çoşan yok.Anlık bölümcülerden olmadığımı bilmen lazım artık .d

Aboooooo

Law bu bölüm, biri benim planımdan yüzünden ölecekse, planım bozulsun daha iyi dedi.

Zoro, başaramazsam öleceğim diyor. (Biraz saçma, herhalde başaramazsa Kaido geri saldıracağı için Kaido'dan darbe alıp ölebileceğini kastediyor.)

Law, kendi yüzünden öldüğünü düşünüp ölümsüzlük ameliyatı çekmesin Zoro'ya? :D
aynen redon yine apforum da eksik bilgi vermiş.
If the attack doesn't work, Zoro is going to be killed by Kaidou, so he leaves the rest to Law

Zoro kötü durumda atağı güçsüzdür.

Luffy biraz öncesinde tüm hakisini harcamıştı. Üstüne bir sürü darbe aldı. Sonda da çok daha büyüğünü yedi. Kalktı düz yumruk koydu kral hakili.

Redon'un tepkisi: Ashura ve diğerleri pek etki etmiş gibi durmuyor. Luffy'nin atağı çok güçlü duruyor.

Umarım mesajı almışsınızdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık