Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazık Kid'e, düşünsene hayallerin var ve iki yıl önce seninle aynı hayali paylaşan bir korsan görüyorsun, iki yıl sonra bir bakıyorsun adamın sağ kolu senden işlevli. Yak bir sigara...

Zoro'ya helal olsun. Resimler bir düşsün de gözümüz gönlümüz açılsın.

Law'ı da tebrik ederiz.

Luffy artık haki mantığını oturttuğu için Kaido ile G4 formunda savaşabilir. Normal yumruğu bile zarar verebilecek noktaya geldiğine göre G4 ile güzel bir mücadele görürüz.
Luffy'nin tek eksiği haki bilgisiydi şu an onu elde etti ve artık Kaido ile savaşabilecek noktaya vardı. İkisi de sıfırdan başlasa yenemez fakat Kaido 9 Kından beridir epey irili ufaklı saldırı aldı yani Luffy'nin bire bir kazanması bu saatten sonra abes kaçmaz ki Kaido dikkatinin bir kısmını da Onigahima'ya uçurmaya verdiği için o da gücünün bir kısmını harcıyordur.

Prometheus ne sordu? Merak ettim.

Düşündün mü Law niye öyle diyor? Dediğim gibi basınç yemiş işte orada. İterken de baya zorlanmıştır. Saldırıyı doğru yorumlamak bu oluyor işte.:D
Doğru yorumlamamak diyorum ben ona, o haliyle Thunder atmışlar adama artık bırak şu dayanıklılık olayını kimin daha iyi olduğu belli :a:

Yazık Kid'e, düşünsene hayallerin var ve iki yıl önce seninle aynı hayali paylaşan bir korsan görüyorsun, iki yıl sonra bir bakıyorsun adamın sağ kolu senden işlevli. Yak bir sigara...

Zoro'ya helal olsun. Resimler bir düşsün de gözümüz gönlümüz açılsın.

Law'ı da tebrik ederiz.

Luffy artık haki mantığını oturttuğu için Kaido ile G4 formunda savaşabilir. Normal yumruğu bile zarar verebilecek noktaya geldiğine göre G4 ile güzel bir mücadele görürüz.
Luffy'nin tek eksiği haki bilgisiydi şu an onu elde etti ve artık Kaido ile savaşabilecek noktaya vardı. İkisi de sıfırdan başlasa yenemez fakat Kaido 9 Kından beridir epey irili ufaklı saldırı aldı yani Luffy'nin bire bir kazanması bu saatten sonra abes kaçmaz ki Kaido dikkatinin bir kısmını da Onigahima'ya uçurmaya verdiği için o da gücünün bir kısmını harcıyordur.

Prometheus ne sordu? Merak ettim.
Bu saaten sonra gear4 kullanır mı muallakta bu yaptığı saldırılar değmiyor yani fiziksel güç önemsiz sadece saf haki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık