Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk da kral haki olsaydı, zoro'nun kral hakisini geliştirmesine yardımcı olurdu. Kendinde olmadığı için utancından zoro da olduğunu da söyleyememiş herhalde.
Ben böyle düşmelerin gözünü seveyim, Zoro Reis bu bölüm molaya girer diye beklerken adam karpuz gibi Kaido yarmış :hhh:
Bilmeden kral haki kullanmış ki forumda da genel görüş böyle değil miydi?
Forumda ileri seviye kral haki kullanıyora kadar uçuş olmuştu. Şimdi de adamın bilinçsiz kullandığı övülür olmuş. :D

Luffy son sahnede bilerek kullanmış, Zoro ise bilmeden kullanıyor. Geçmişte de bilmeden kullandı büyük ihtimalle bi kaç kere.

Silinmiş Üye

Zoronun hakisini de elinden aldilar :/ Bu nasil spoiler yaov :S:S Yarin da atak yapmadi derler

Mihawk da kral haki olsaydı, zoro'nun kral hakisini geliştirmesine yardımcı olurdu. Kendinde olmadığı için utancından zoro da olduğunu da söyleyememiş herhalde.

Forumda ileri seviye kral haki kullanıyora kadar uçuş olmuştu. Şimdi de adamın bilinçsiz kullandığı övülür olmuş. :D
Rayleigh'de Kral haki yoktu değil mi o yüzden Luffy'nin geliştirmesinde yardımcı olmadı :oleyo2:

Also he says that Zoro's attacks doesn't have Haoushoku in them. He says that Haoushoku attacks have a black lightning effect like Kaidou's Thunder Bagua attack and all of Luffy's attack but Zoro, 's attack didn't have it.

Karar veremiyorlar. Yok mu var mı :D

İleri seviye kullanması saçmalık olur ama bilinçsiz kullanması övülür kral haki bu kaç tane karakterde var toplam tüm seride?

Hayda kaido ile bire bir mi yapacak diyen cinlerdi herhalde. 2 dakika önce yazdığını unutma be güzel kardeşim. Ben yemiyorum fazla merak etme karakterin ne yapabileceğini görebiliyorum herkese tek atar zoro reis diye gezmiyorum ortalıkta. Onun için acilen zoro haterlığını bırak güzel seri bundan keyif almaya çalış bence
Ben sen öyle diyorsun demedim soru sordum sana zaten ''Öyle mi'' diye. Zoro fanlarının haterıyım ben Zoro haterı değil. :D

Also he says that Zoro's attacks doesn't have Haoushoku in them. He says that Haoushoku attacks have a black lightning effect like Kaidou's Thunder Bagua attack and all of Luffy's attack but Zoro, 's attack didn't have it.

Karar veremiyorlar. Yok mu var mı :D
Kaido, yediği darbenin etkisiyle saçmalamış mı yani :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık