Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro arc ı kapatmamıştır, bir bandaja bakar. Ee biraz ayıp olmayacaksa Kid, Law felan da iki bir şey yapsın. Hani zahmet olcak ama adamlar hala itme, çekme ve enjeksiyon saldırı yapıyor. O sıra Zori iki yonkou biçecek nerdeyse bu biraz abartı yani cidden keyifsiz :(

Alanı terk etmek için aşağı uçan zoro gibi mi:d
''hühü bu son vuruşum Law. Bu da olmazsa ben kaçanzie:d''
Aslan parçası alanı yok edecek saldırıya kafa attı.

Buna rağmen yıkılmadı dimdik bir şekilde savaştı. Dövüşün uzamasının kendi zararlarına olacağını bildiği için iradesi ile harmanlayarak tüm kemikleri kırık vücut ile yonkou yardı. Adam en güçlü olarak anılan Yonkou'yu o halinde bile aşağı indirmediği için üzgün. El öpüp aman dileyeceğine hala bu Krala laf mı atıyorsun...

Luffy kaidoya önceden de yeni haki ile hasar veriyordu ama ne Kendi savunması için yeterli nede bitiricilik için yani önceden de luffy hasar veriyordu bunun en basit örneği kaidonun luffynin red hawkından kaçınması ve diğer bir nokta bunu zorodan değil kaidodan öğrendi.
Aaaaa ben bu sayfayı okumamıştım :p Hacı bunlar o panelden sonra zaten.O saldırıyı nasıl yapabildiğini yeni kavrıyor bu panelde.Sana Zoro öğretti bunu demedim nasıl zarar verebildiğinin farkına vardı diyorum.O atağın da etkisi oldu.Son bölümün adı sırf bunun üzerine zaten

Aaaaa ben bu sayfayı okumamıştım :p Hacı bunlar o panelden sonra zaten.O saldırıyı nasıl yapabildiğini yeni kavrıyor bu panelde.Sana Zoro öğretti bunu demedim nasıl zarar verebildiğinin farkına vardı diyorum.O atağın da etkisi oldu.Son bölümün adı sırf bunun üzerine zaten
Daha biz Zoro yaptı mı onu tartışırken luffynin bunu zoroda görüp hasar verdiğini öğrenmesi de ne bileyim :confused: en basitinden luffy eğer zorodan birşeyler görüp öyle yapmak istese ilk başta emmayı eline alıp bir İnceler bu ne biçim birşey diye :hhh:
Luffy zaten zarar veriyordu kaidoya bunu sadece zarar vermek için değil savunma içinde kullandığını görüyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık