Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten kullanamıyordu işte onu diyoruz. Red Roc vurunca dediğin gibi oldu ama ya o bahsedilen vol1 haki idiyse? Çünkü Red Roc'ta temas vardı. Vol 2 'nin amacı zaten temas olmadan vurabilmek. Luffy'nin denediklerimin hiçbiri o değildi demesi o kapıya çıkıyor Hyo Emice'yi hatırlayınca.
Janjanlı vardı Luffy'de Kral haki geldi işte bu bölüm. Janjanlı değdiği yerin ardına nüfuz ediyordu kral haki ile direkt nüfuz ediyor çok daha etkili.

@Cavitq11 denge menge kalmadı bence, Kaido tam bir hayvan bu da Luffy'nin ne kadar geliştiğini gösteriyor.

Terazinin dengede olduğunu hiç sanmıyorum, Yonkouların da inanılmaz meyveleri var çünkü. WB ve Roger rahat 2 tane yonkouyu prime dönemlerinde alırlarmış :bilmem:
Şuan çizildiği şekilde öyle.

Örneğin BM üç tane özel ruhu olmadığı zaman Marco gibi YC-1 karaktere bile seninle uğraşacak ruhum yok diye salıyor. Kaido'nun doğal afet saldırılarını Zoro karşılayabiliyor. Ama amirallerin yetenekleri gerçekten başka bir seviyede. Hani sadece koka ile savunmaya kalkarsan muhtemelen savunamayacak durumdasın. Bu yüzden bir dengeleme geldiğini düşünüyorum çünkü koka ile kendini sarsan bile buz yeteneğini savunamıyorsun örneğin.

Ayrıca Shanks'ın zamanında Saka'yı durdurduğunda bu yeteneği kullandığını görmüştük. Herkes kılıcına rol biçmişti ama adamın ruhu kılıcından önceymiş. Saka'nın da niye yusuf attığını öğrenmiş olduk.

Janjanlı vardı Luffy'de Kral haki geldi işte bu bölüm. Janjanlı değdiği yerin ardına nüfuz ediyordu kral haki ile direkt nüfuz ediyor çok daha etkili.

@Cavitq11 denge menge kalmadı bence, Kaido tam bir hayvan bu da Luffy'nin ne kadar geliştiğini gösteriyor.
Kaido da temassız vuramazsa dediğin gibi olur. Ama vurursa bence vol2 doğrudan kral haki gözümde.

Renklendirmeler oyunlardaki shanks saldırılarındaki kırmızı enerji veya haki patlamaları gibi olmuş. Master kral haki çıkacak herhalde beklendiği gibi.

Sonunda kaidonun azda olsa yıpranmış oldugunu yüzünde gözünde yara bere kan olduğunu görmek iyi oldu. Herhalde artık wano sonuna yaklaşıyoruz. Güzel bölümdü en azından ara öncesi.

Benim gördüğüm,Kaido bir amiralden daha hızlı,daha dayanıklı.Daha güçlü hakiye sahip ve de en az onların ki kadar güçlü meyveye sahip.

Denge yok bence.
Denge derken meyvelere karşı haki ile dengelemiş demek istedim.

Örneğin sırf logia meyvesi var diye herkes Enel'i arşa çıkartıyordu. Yine sırf logia diye Croco'ya herkes yem ediliyordu. Şimdiye kadar Oda'nın çizdiği intiba Meyve>Haki olarak çizmişti. Hatta sırf enel'in yediği meyveyi nami yese en güçlü olurdu gibi basiretsiz bir laf bile etmişti bu herif. O yüzden bu kral hakili koka kullanımını bir dengeleme olarak görüyorum.

Yoksa karakterler arası bir güç dengesi olarak görmüyorum. Kral hakinin bu kullanımından öncede Yonkou>Amiral diyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık