Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid gökyüzündeki bulutlar farklı diyor ya o sırada çoktan çatıdan aşağı inmiş ve Onigashimanın yanındaki kayaların üzerine çıkmıştı. Bence o bölümde biraz zaman olarak ilerideydi yani tekrar çatıya döndüğümüzde zaman olarak geriye gidiyoruz ve haoshoku hakinin gerçek gücünü falan öğreniyoruz. O bulutlar Kaido ile Luffynin gelecek bölümdeki haoshoku çarpıştırmasıyla yarılacak olan bulutlar.
Belki de Bm prometheus ile alakalı bir durumdur bilemedim ama üstteki gibi olursa muazzam olur.
Zoro'nun saldırı yapacağı andan önce bu oluyor. Luffy özellikle baygın olarak gösteriliyor. Ya BM ile alakalı bulutlar ya da Zoro'nun kral hakisinden. Zamanla ilgili bir konu olduğunu sanmıyorum.

Oda'nın bu kadar iyi güç dengesini ayarlamasına şaştım ben. Luffy sağ kol haliyle teklenince Kaido'yla teke tek fikri saçma görünüyordu. Ama yine görmüş olduk ki iki yıl aradan en çok nasibini alan Luffy'nin savaş zekası. Kafası zehir gibi çalışıyor, kavrayıp uygulamada sıkıntı yok, ciddiyet ve karizma uçuyor. Kaido zaten bir sürü saldırı yemiş (bana mısın dememiş) haliyle yenilsin yenilmesin Luffy üç aşağı beş yukarı Beşinci İmparator adını hak edecek. He sıkıntı şu anki seviye değil, Wano sonu dünyanın durumu bana kalırsa; yoksa çatıyı inanılmaz zevkli ve dengeli buluyorum. Bu kadar güçlenmişken diğer karakterlerin skalası ne olacak mesela? Zoro Wano çıkışı koşa koşa Mihawk'a gitmeyecek, amiraller bizim tayfayı kovalamayacak sonuçta.

Yaf su goku çakması lufyy zehir gibi ustun zeka diyorlarya ben pert. Yaf sounen bir manga da basrolun nerede görülmüş zeki olduğu? Zaten baş bize her şeyiyle goku yu hatirlatiyorken bırakın tartışmayı. Law,Zoro,kıd,killer gibi kendine has orjinal karakterler varken kim ne yapsın goku çakması luffy yi salla onu, bide bu oda aşırı ırkçı adam soy a çok takmış seri iyice candy girll a benzedi

Zoro'nun tek yapacağı şey Kaido'yu bir kez kesip düşmek olamaz, Zoro'yu biri iyileştirecek orası kesin. E Luffy çatıyı ben halledicem dediyse Luffy ölecek duruma da gelse Zoro kaptanım halledicem dediyse halleder diyip çıkmaz, orası da bence kesin. Peki Zoro iyileştikten sonra ne yapacak? Burası benim için muallak, o derece yaralandıktan sonra gidip King filan alamaz o çok saçma olur. E güçsüz biriyle savaşacaksa da savaşmasın daha iyi. Bir de ben bu arc Zoro'nun geçmişini yada soyunu öğreneceğimizi düşünüyorum. Bakalım olaylar nasıl bağlanacak.

Sanji çalışıp vücut yapsa ve eline kılıç alsa zoroyu döver muhabbeti ss alınacak muhabbet gerçekten

Yaf su goku çakması lufyy zehir gibi ustun zeka diyorlarya ben pert. Yaf sounen bir manga da basrolun nerede görülmüş zeki olduğu? Zaten baş bize her şeyiyle goku yu hatirlatiyorken bırakın tartışmayı. Law,Zoro,kıd,killer gibi kendine has orjinal karakterler varken kim ne yapsın goku çakması luffy yi salla onu, bide bu oda aşırı ırkçı adam soy a çok takmış seri iyice candy girll a benzedi
Shounen mangalarda ana karakterler genelde zeki değillerdir. Ancak dövüş zekaları hayli yüksektir. Luffy de bunlardan birisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık