Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle dik duran ana karakter görülmedi. İrade ateşi bir türlü sönmüyor. Killer ortamdaki gerilimden kafayı yiyecek, Kid desen çoktan çatırdamaya başladı. Zoro, Enma sayesinde az çok dayanıyor. Law istediği zaman topuklayabileceğine güveniyor. Bir Luffy koydu kafaya düşmanı.

Zeff'in bir sözü vardır.

Bazı adamlar vardır, seni gözüne kestirdiğinde durmak bilmez. O adamın inanç mızrağına karşı yapılabilecek bir şey yoktur felan gibisinden.:D

"Bazı adamlar vardır, seni gözüne kestirdiğinde durmak bilmez". Güzel sözmüş bunu sokakta önüme gelen tanımadığım herkese durduk yere sölicem.

Adam: ne diyosun birader
Ben: Bazı adamlar vardır
Adam: ne adamı ya dalga mı geçiyosun sabah sabah
Ben: iradesinin mızrağından kurtulamazsın
Adam: başlıcam şimdi mızrağına ya
Ben:gomu gomu no

Böyle dik duran ana karakter görülmedi. İrade ateşi bir türlü sönmüyor. Killer ortamdaki gerilimden kafayı yiyecek, Kid desen çoktan çatırdamaya başladı. Zoro, Enma sayesinde az çok dayanıyor. Law istediği zaman topuklayabileceğine güveniyor. Bir Luffy koydu kafaya düşmanı.

Zeff'in bir sözü vardır.

Bazı adamlar vardır, seni gözüne kestirdiğinde durmak bilmez. O adamın inanç mızrağına karşı yapılabilecek bir şey yoktur felan gibisinden.:D
O 1 v 1 olacak hasan, Luffy Kaido'yla karşı karşıya kalacak, o zaman arkadan şu çalacak kafamda:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık