Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boş yapmayın birader. MF savaşı ve öncesinde Impel Down'da yaşadıkları hemen öncesinde Shabondy'de olanlar Luffy için daha imkansızdı.
Her seferinde adada Luffy'i kollayacak Luffy'den güçlü birileri vardı. Shabondy'de Rayleigh, Impel Down'da da tüm hapishane.
Şu an durum çok farklı. Adadaki en güçlü kişi kendisi ve rakipleri çoook güçlü.

@RedTeroR sen nasıl bir adamsın ya. Senin fanı olduğun Ace'in ölümü Luffy'yi perişan etti. Adam arkadaşlarını kaybettiğine bu kadar üzülmedi. Belki de bunu kastediyor. Sen gelmiş kalitesizlikten bahsediyorsun. Bu evrende Luffy kadar Ace'e değer veren yok. Buna sen de dahilsin. Sen Luffy'yi kalitesizlikle itham etmeden Ace fanlığını sorgula. Sonra başkalarına çamur atarsın.

@RedTeroR sen nasıl bir adamsın ya. Senin fanı olduğun Ace'in ölümü Luffy'yi perişan etti. Adam arkadaşlarını kaybettiğine bu kadar üzülmedi. Belki de bunu kastediyor. Sen gelmiş kalitesizlikten bahsediyorsun. Bu evrende Luffy kadar Ace'e değer veren yok. Buna sen de dahilsin. Sen Luffy'yi kalitesizlikle itham etmeden Ace fanlığını sorgula. Sonra başkalarına çamur atarsın.
Cehennemde elim sende oynarsa karakter, Zoro'nun defalarca ciddi olun iki yonkou var karşıda demesine rağmen sonra da çıkıp ohuu ben ne cehennemler gördüm derse, ben de lafımı ederim. Burada bu sitedeki herhangi birine söylediğim bir şey yok, Luffy'e laf ediyorum. Sen karşılığında direkt bana laf ediyorsun.

Tayfa'ya Ace'lisinden yapsa ilk kim uyanır duruma acaba:d Muazzam hinlik....
Seri içinde bu kadar hoş detaylandırılmış başka bir karakter neredeyse yok. Senciyiz delioğludeli <3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık