Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hybrid moda girdi adam ama hiç biri düşmemiş sana bunları 1 ay önce anlatsam bırak fanlığı derdin xD

10 dakikadır Luffy olmadan adamlar hybrid Kaido ve Bigmom ile kapışıyorlar, utan az utan :gamyon:
Oda'nın kapasitesi yetmediği için gösteremediği sahneler üzerinden yaptığın çıkarımları sakince yere bırak evlat :d

Çok bir şey istemiyorum ya. Geleceği gördüğünü belirtmesine rağmen Luffy'nin kafasını sıyıran o saldırının aynısını diğerlerine de yaptığını görmek istiyorum sadece. :oops:

@RedTeroR

Vallaha sizin ağlamanızdan bıktım. Algı olmuş işiniz yahu.
Algı mı ? Luffy'e acaba neyle vuruyorlar diye algı kasarken mi bunu diyorsun ? Üstelik diğerleri saldırmıyor, diğerlerine saldırı gelmiyor gibi bölümde bize açıklanan durumlardan bile algı kasıyorsun.

Diğerleri saldırmıyor dediğin bölümde adamlar saldırılarımız işlemiyor bile demişlerken üstelik xD

Sabahtan akşama kadar algı peşindesin.

Diğerlerin de kan var. Vurmamış mı onlara yani?
Kinemon felan onlar çatıdan düştüklerinde bile hiç darbe yemeden sıfatları kaymıştı. Kan işi pek bir şey açıklamıyor. Orada darbe yediğini gördüğümüz tek isim yine Luffy. Bildiğin baya baya hızlı bir şekilde geri püskürtülüyor. Nasıl yaptığını sorguladık sadece. Hemen bir savunma moduna geçiyonuz aman bizim karakterler çok fazla korunuyor darbe aldırmıyor Oda felan filan.

Biraz daha yazın. Su bardağım dolmak üzere.
Çok abartıyorsunuz, burada Kid, Sanji, Zoro, Law hepsini gömülüyor sorun olmuyor ama Luffy ile ilgili bir şey olunca çıldırmalara başlanıyor. Sakin olun az ya, biri eleştirdiyse, laf ettiyse etti. Neyse zaten artık bu Luffy olayını askıya alacam, gereksiz çünkü.

Algı mı ? Luffy'e acaba neyle vuruyorlar diye algı kasarken mi bunu diyorsun ? Üstelik diğerleri saldırmıyor, diğerlerine saldırı gelmiyor gibi bölümde bize açıklanan durumlardan bile algı kasıyorsun.

Diğerleri saldırmıyor dediğin bölümde adamlar saldırılarımız işlemiyor bile demişlerken üstelik xD

Sabahtan akşama kadar algı peşindesin.
Diğerleri saldırmıyoru tam metinden önce dedim diyalogları dan dolayı. Zaten diyalogları yaptıktan öncesi için denemiş olabilecekleri söylenebilir ama asıl mevzu k değildi. Asıl mevzu çoktan ruh olarak düşmüş olmaları çatırdama sesleriydi.

Kaido bile bunu belirtecek şekilde Hasirsapka ne olursa olsun gözlerindeki o ışık sönmüyor diyor. Bunu diğerlerine kıyasla belirtmiş olabileceği de çok açık. Diğerlerinden gelen çatırdama seslerini duymuş olsa gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık