Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz, sonra gelip bana Luffy'e boş yere laf atıyorsun demesin kimse xD Adam okuduğu şeye rağmen neler yazıyor ya okuduğu şey de bu.

Luffy: Aaahhhh!
Zoro: Bunu nasıl kazanabiliriz? Huff huff...
Kid: Saldırılarımız, sanki işe yaramıyor gibi..
Luffy: Puhaaahh! Tabii ki işe yarıyorlar. Ona böyle vurduktan sonra işe yaramamasının imkanı yok. Onlar da senin benim gibi insan. Gomu Gomu no... Gyaahh!!
Zoro: Düşünmeden saldırma!
Kid: Onları, bu seviyede, "senin benim gibi insan" diye adlandırdığına inanamıyorum. Huff!
Luffy: Ne yani, kazanamayacağımızı mı düşünüyorsunuz?
Zoro: İşte bu sebepten bu işin nasıl olacağını düşünüyoruz.
Law: İkisinden birini ayırmalıyız.
Zoro: Katılıyorum. Huff... Huff
Kid: Bu ikisi yan yanayken.... Burası... Cehennem gibi gözüküyor!!
Luffy: Ben cehenneme çok kez gittim!!!
Kaido:Hasır şapka...!! Gözlerindeki ışık, ne olursa olsun sönmüyor.
Sen hiç utanmadın mı bir Zoro fanı olarak. En ufak bir terslik de yıldı senin Zoro.:( Oradan gözünde alev sönmemiş hala gayret ettiği ima edilen tek bir isim var. Kaido da o yüzden övüyor. Daha nasıl anlatılacak bu durum anlamadım. Gidin ötede bir yerde ağlayın yahu. :(

Aptallığını övüyor. Zoro da diyor zaten beynini kullan diye.
Luffy: Aaaaaaahhh
Zoro: How can we win this? Huff huff
Kidd: I don't feel like our attacks are working
Luffy: Puhaaah, they are! After hitting him like this, there is no way it's not working!! We are the same 'humans'!!! Gomu Gomu nooo... Gyaah!!
Zoro: Attack after you think!!
Killer: I'm surprised you can call him as the 'same human" at this level. Huff
Luffy: Then, are you guys here thinking we can't win!?
Zoro: That's why we are thinking how!!
Law: We must separate one of them
Zoro: Agree, huff... huff
Kidd: When they are side by side... This place... Looks like hell!!
Luffy: I went to hell a lot of times!!!
Kaidou: Straw hat...!! Your eyes never die no matter what!!

Bundan bunu çıkarıyorsan net olarak art niyetlisindir.

Öncelikle hepsi saldırıların Kaido'ya işlemediğini söylüyor. Zoro da saldırmadan önce düşün diyor. Killer kaido insan mı diyor. Luffy kazanamayacağız mı yani bunu mu düşünüyorsunuz diyor. Nasıl kazanacağımızı düşünüyoruz diyor Zoro da. Law da birini halletmek lazım diyor. Kid de ikisi yan yana iken cehennem gibi diyor.

Luffy de bu lafa ben cehennemi çok kez yaşadım diyor. Tüm bu olumsuzluklara rağmen bunu dediği ve vazgeçmediği için Kaido onun iradesini övüyor işte.

Luffy: Aaaaaaahhh
Zoro: How can we win this? Huff huff
Kidd: I don't feel like our attacks are working
Luffy: Puhaaah, they are! After hitting him like this, there is no way it's not working!! We are the same 'humans'!!! Gomu Gomu nooo... Gyaah!!
Zoro: Attack after you think!!
Killer: I'm surprised you can call him as the 'same human" at this level. Huff
Luffy: Then, are you guys here thinking we can't win!?
Zoro: That's why we are thinking how!!
Law: We must separate one of them
Zoro: Agree, huff... huff
Kidd: When they are side by side... This place... Looks like hell!!
Luffy: I went to hell a lot of times!!!
Kaidou: Straw hat...!! Your eyes never die no matter what!!

Bundan bunu çıkarıyorsan net olarak art niyetlisindir.

Öncelikle hepsi saldırıların Kaido'ya işlemediğini söylüyor. Zoro da saldırmadan önce düşün diyor. Killer kaido insan mı diyor. Luffy kazanamayacağız mı yani bunu mu düşünüyorsunuz diyor. Nasıl kazanacağımızı düşünüyoruz diyor Zoro da. Law da birini halletmek lazım diyor. Kid de ikisi yan yana iken cehennem gibi diyor.

Luffy de bu lafa ben cehennemi çok kez yaşadım diyor. Tüm bu olumsuzluklara rağmen bunu dediği ve vazgeçmediği için Kaido onun iradesini övüyor işte.
Bu luffynin beynini kullanmadığı gerçeğini değiştirmiyor. Zoro bile diyor. Kaido da billur geçiyor.

Sen hiç utanmadın mı bir Zoro fanı olarak. En ufak bir terslik de yıldı senin Zoro.:( Oradan gözünde alev sönmemiş hala gayret ettiği ima edilen tek bir isim var. Kaido da o yüzden övüyor. Daha nasıl anlatılacak bu durum anlamadım. Gidin ötede bir yerde ağlayın yahu. :(
KK iradesi ortaya çıkmış. Hepsi şikayete ederken tek vazgeçmeyen kişi Luffy. Bunlar ana karakterin ve KK olacak kişinin kim olduğunu unuttu herhalde. :D Adam tabi iradesiyle diğerlerinden öne çıkacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık