Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun yapay şeytan meyvesi momo'nun yediği meyve olabilir.
Ceasar'ın laboratuvarında bulmuştu onu momo. Bence ceasar'ın elindeydi, momo yedi.
Başarısız olduğu kısmına ise katılmıyorum.

Oden mevzusu ise kesin gazlama. Adam'ın o idamdan canlı çıkma şansı yok.
Farklı bir meyve gücü ile görüyor olabilirler bu adamı.

Kılıç olayı işi bozuyor. Belindeki kılıçlar farklı asıl kılıçlarından. Bu detaydan dolayı Kınlar'ın hayal görmediği kesin. Hayal ediyor olsalar, son gördükleri şekilde hatırlarlardı. Yine zaten hayal olsaydı, hepsi aynı anda görmezdi. Kınlar'ın karşılarında gerçek bir insan var, burası bariz. Bana soracak olursanız karşıdaki kişilere en sevdikleri ya da en çok görmek istedikleri kişiyi gösteren bir tür Şeytan Meyvesi olabilir. Clive Barker'ın Dokudünya kitabında böyle bir adam vardı. Ceketinin içine bakanlar en çok istedikleri şeyi görürdü. Kınlar da şu an Oden'i görmek istedikleri için onu görüyorlar, aslında karşılarında X kişisi var. O X kişisi de muhtemelen Hiyori'dir. Hiyori milleti dolandırırken de onlara en çok beğenecekleri kadın olarak kendini gösteriyordur hatta. Bu sayede herkesin beğenisini nasıl kazandığı da anlaşılabilir.

Böyle bir teori yazdım şimdi, çıkar mı bilmem.
Serinin ilk yarısında tayfa bir rüya görüyordu. Tam olarak rüya da değildi sanırsam. Öyle bir duruma maruz kalmışlardı. En çok özledikleri/görmek istedikleri kişileri gösteren bir durum yaşamışlardı. Onun benzeri bir durum galiba. Nerde olduğunu unuttum şimdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık