Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana göre Toki'nin Oden'i 20 Yıl ileri yollamış olma ihtimali kesin gibi.
Hatta Kazandaki muhtemelen Oden bile olmayabilir.
Kaido, Oden kazandayken Yaşlı kadını öldürdüm diye bir ayrıntı veriyor. Yani Mane Mane, o sırada başka birindeymiş. O kişi Odenin yerine geçip Kazana girmiş olabilir. Tek sorun, o kazana Oden gibi dayanabilecek birisi var mıydı?

Zaman paradoksları uu. Oda bu kafayla 2 tane Enma bile ortaya çıkarabilir.

Biri geleceğe gitmiş Oden diğeri Zoro'da. Kaido'ya yazık olurdu. ?

Toki aslında kınları geçmişe götürmüş Oden gaza getircek gibi birsey çıkarsa hikaye anlamında iyi olur .
Toki geçmişe gidebiliyordu ama saklıyordu felan bahane bulur Oda.

Korkunun kokusu olmaz derlerdi mis gibi kokuyor işte Kaido-sama :D
kaido'nun hikayesi olarak bakarsan odenin geri dönmesi ne kadar zor indirileceğinin bir işareti olur. Benim derdim hikaye yönünden. Wano o kadar acı çekerken oden napıyordu? Ashura bile kendince bir direniş yapıyordu. kızı geneleve düşerken oden neredeydi? Yani sıvama istemiyorum. Zaten geçen bölümün sonunda hyogoronun ölmeyeceğini de biliyorduk. Her öldü denilen ölmeyip geri gelmesin yani. Sabo tamam, yarın öbür gün ace ile beyazsakalda mezardan kalkıp gelir bu gidişle...

Resimse bile gösterin reyisi Kaido'ya uzaktan zaten 5 dklığına afk kalır mala bağlar.Sonra ver küsküyü bitir dövüşü işte.
Yazdım dövüşü :D Oda beni bulsun :a:

kaido'nun hikayesi olarak bakarsan odenin geri dönmesi ne kadar zor indirileceğinin bir işareti olur. Benim derdim hikaye yönünden. Wano o kadar acı çekerken oden napıyordu? Ashura bile kendince bir direniş yapıyordu. kızı geneleve düşerken oden neredeydi? Yani sıvama istemiyorum. Zaten geçen bölümün sonunda hyogoronun ölmeyeceğini de biliyorduk. Her öldü denilen ölmeyip geri gelmesin yani. Sabo tamam, yarın öbür gün ace ile beyazsakalda mezardan kalkıp gelir bu gidişle...
Espri yapıyorum ya bende geri gelmesini istemem beklentim o yönde değil zaten. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık