Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoilera ilk baktığımda sanjinin kınları kurtarıp sonra onlara momo size emanet diyip rakibine gitmesini bekliyordum ama sonra diğer spoilerı görünce kesin yamatonun yanına gidecek diyorum hali hazırda marconun da yardıma ihtiyacı varken. chopper perosperoya nasıl bir tepkide bulunacak merak ediyorum ne de olsa pedro olmasaydı şimdiye tüylü geyik şekeriydi.
marconun meyvesinin cidden ne kadar iyi olduğunu bir kez daha gördük. Gerçekten mistik zoan logiadan çok daha nadir ve iyiymiş.
bir de bu marco milleti iyileştirebiliyordu, kesin çatıya çıkıp çatıdakileri de iyileştirmesi gerekecek özellikle luffyi ilerleyen süreçte

Canavar Korsanları'nın posterinde de en iyi X-Drake çıkmış bence. Bas 500 TL'nin arkasına zerre sırıtmaz : ))

Valla X Drake' bu bölüm fena durmuş. Bu bölüm Marco'nun saldırılar 3. o sahne en sevdiğim 2. sahne oldu. 1. hangisi mi?

Popüler ankette 10. olsan da Peros affetmez aga.

Öncekin editör yorumları luffy's friend's veya straw hat gang diye başlıyodu bu sefer catıya atıf var ve straw hat gang yazsı yok belki tamamı olmasada haftaya bölümün yarısı catı da gececer diye düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık