Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King ve queen de komutan ağırlığı hissettiremedi oda. Hani katakuri zaten ayrı ama cracker falan bile daha karizmatikti şimdiye kadar gösterilen queen ve king e göre. Jack bunlardan daha komutanımsı duruyor yc3 olmasına rağmen.O yüzden ben bırak marco nun bunları tutmasını, ikisini birden alsa şaşırmam. Umarım bundan sonrasında düzelir biraz.

Marco tabiki iki yıkımcı almayacak. Fakat 3 Amiralle boğuşmuş bir sağ kolun 2 Komutana diş geçirmesi şaşırtıcı değil. Aynı anda Katakuri ve Smoothie'yi de bir süre tutar. Zaten adamın olayı bu.

O savaşta bir açık verdiğinde Kizaru kan aldı. Bir de Garp çok sağlam vurdu. Fakat bunlardan sonra da dimdik ayaktaydı. Adama Deniz taşı kelepçesi takıldı bunun üzerine Kizaru sadırdı yine düşmedi Marco çok kötü dayak arsızı. Deniz taşıyla bile aradan çıkartamadılar. Gitti bu olayda sonra Magma tankladı.

Bunları şundan yazıyorum eğer mangaka 2v1 topuna gitmeseydi günler sürmeyen bir savaş olmadığı sürece Marco'nun bir sağ kol tarafından saatlik bir savaş sonucu sınırına gelmesi absürt olurdu. Eğer Marco sınırına gelmeden kazansa King'de rezil olmuş olacaktı. Bilmiyorum Marco'ya tam bir savaş çizmek zor Mangakaya güvenmek istiyorum.

Bu arada One Piece'te izlemesi en sıkıcı savaş Marco vs Katakuri olurdu. Uzun bir süre kimse birbirine zarar veremiyor kdkdmxmmdmd

Aaaa bunu yine hep unuttum. O savaşta ne iş yapmıştır ya o özellik. Jozu ve Marcoya yami çok ters Vista da Shiryu ile eşleşse bitiyor işte. bir de 6 seviye kaçakları diğer tümenlerden çok üstün.
Normal yani.Yoksa Marco o meyveyle hiçbir yonko tarafından no diffe gidecek adam değil.Ki onda bile iş yapıp yenilmiştir muhtemelen.

Normal yani.Yoksa Marco o meyveyle hiçbir yonko tarafından no diffe gidecek adam değil.Ki onda bile iş yapıp yenilmiştir muhtemelen.
Normal vücudu bile Kizaru'nun lazerine dayanıyor. Zaten kendi galiba Babalığın meyvesine karşı duramadık demişti animede öyle bir şey hatırlıyorum. Muhtemelen Teach azmanı Karanlık meyvesi ile Depremi çok iyi kombineledi. Sadece Yami Teach olsa Marcoya çok ezici bir üstünlük kurabileceğini sanmıyorum bir de 6 seviyeden gelen beşleme, yok etmiştir diğer tümenleri.

Normal vücudu bile Kizaru'nun lazerine dayanıyor. Zaten kendi galiba Babalığın meyvesine karşı duramadık demişti animede öyle bir şey hatırlıyorum. Muhtemelen Teach azmanı Karanlık meyvesi ile Depremi çok iyi kombineledi. Sadece Yami Teach olsa Marcoya çok ezici bir üstünlük kurabileceğini sanmıyorum bir de 6 seviyeden gelen beşleme, yok etmiştir diğer tümenleri.
Bence de öyle olmuştur.Animede öyle diyor aynen.Meyve iptali ile kendi bedenine guralı darbeler yediyse çok kasmaması bile normal Teach'in.

King ve queen de komutan ağırlığı hissettiremedi oda. Hani katakuri zaten ayrı ama cracker falan bile daha karizmatikti şimdiye kadar gösterilen queen ve king e göre. Jack bunlardan daha komutanımsı duruyor yc3 olmasına rağmen.O yüzden ben bırak marco nun bunları tutmasını, ikisini birden alsa şaşırmam. Umarım bundan sonrasında düzelir biraz.
Burada Oda nın büyük suçu var.Kaç bölüm geçti bu iki karakteri düzgün bir şekilde bizlere gösteremedi.Queen i sadece aptalca troll hareketlerini gördük.King desen sadece ayakta dikiliyor ona buna sesleniyor.Katakuri ise karizmasıyla hareketleriyle sağ kol budur imajını direk vermişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık