Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco savaşı olayını sitenin abarttığını düşünüyorum.

Benim gördüğüm :

Anka meyvesinin iyileşme yeteneği sayesinde rakibin saldırılarını alıp iyileşen ve karışılık veren Marco, yeteneğin gücünü henüz aşamamış King ve Queen.

Marco sadece bunları tutmaya çalışıyor. saldırı gücü ile de püskürtüyor.

Ve King ile Queen sinirlenmiş durumda.

Üstelik Marco sınırlarını zorlayıp bitkin hale geçiyor.

Yani biraz sonra King ve Queenin Marco'yu araya alıp ordan oraya çarpması an meselesi
Bir ekleme yapayım, King de Queen de henüz hibrit formlarına girmemiş. En çöp halleri ile dövüşüyorlar.

Hyogoro, şu enies lobby'de bi eleman vardı.. hayatın dönüşümü gibi bişey kullanıordu, zayıflayıp şişmanlıyordu. Hyogoro'da o tekniği kullanıyor olabilir, eğer ki ni meyve yememişse.

Hyogoro, şu enies lobby'de bi eleman vardı.. hayatın dönüşümü gibi bişey kullanıordu, zayıflayıp şişmanlıyordu. Hyogoro'da o tekniği kullanıyor olabilir, eğer ki ni meyve yememişse.
Seimei Kikan’dan bahsediyorsun sanirim. Hyogoro virusten dolayi icinde yatan potansiyeli aciga cikardi diye anladim ben bolumden

Bu E.Odanın güçlü adamları hep ezik gösterip sonra ne kadar güçlü olduğunu gösterdiği hikaye anlatımı da sıktı yav. " Oden ile birlikte kaidoya karşı meydan okusaydım " gibi sözleri söyleyecek kadar gücü olduğunu düşünmüyordum. Adam cücük kadar kalmışken kendi yaşam enerjisini verip tekrar güçlü olması bana garip geldi. Bu one piece evreni harbiden Dragon balla döndü. Çok garip güç artışları oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık